Wypadek!

Koszmar na Ursynowie. Samochód dachował, kierowca wypadł na asfalt. Dramatyczna akcja służb

2023-01-17 10:30

Dramatyczny wypadek na Ursynowie. We wtorek (17 stycznia) rano na ul. Poleczki osobowe subaru roztrzaskało się o bariery i dachowało. Kierującego samochodem mężczyznę siła uderzenia wyrzuciła z pojazdu na asfalt. Na miejscu zaroiło się od służb ratunkowych, które ruszyły, by ratować życie rannego kierowcy. Przejazd był zablokowany.

Warszawa. Dachowanie na Ursynowie

Tragedia rozegrała się tuż przed godz. 7. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na ul. Poleczki na Ursynowie. Kierujący subaru uderzył w bariery energochłonne po czym dachował. Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja - powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Bogdan Smoter ze stołecznej straży pożarnej. Dodał, że na miejscu wypadku wszystkie służby pojawiły się niemal równocześnie. Ratownicy medyczni zaopiekowali się rannym mężczyzną. Służby nie informują w jakim stanie jest poszkodowany kierowca. Na miejscu przez długie godziny trwała akcja służb. Ruch w obu kierunkach był zablokowany. Zdjęcia z wypadku są przerażające, widać na nich zupełnie roztrzaskany samochód i zmiecione i pogięte barierki.

Warszawa. Dachowanie na Radzymińskiej

Do podobnego zdarzenia doszło dwa dni wcześniej na ul. Radzymińskiej. Sportowy mustang skosił barierki i wylądował na dachu. - O godz. 15:18 otrzymaliśmy informację o kolizji. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca forda mustanga stracił panowanie nad kierownicą i dachował - przekazał nam Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Szczęśliwie kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany