Koszmar pod Grójcem. 40-latek spłonął żywcem w BMW

i

Autor: Shutterstock Koszmar pod Grójcem. 40-latek spłonął żywcem w BMW

Przerażające!

Koszmar pod Grójcem. 40-latek dachował BMW. Spłonął żywcem w roztrzaskanym aucie

2022-09-11 11:22

Tragiczny wypadek w Bielanach pod Grójcem. W sobotę (10 września) po godzinie 22 na drodze rozegrał się dramat. 40-latek za kierownicą BMW stracił panowanie nad swoim pojazdem i wypał z drogi. Jego samochód rozbił się po czym zapalił. Nim przyjechały służby, na ratunek było już za późno. Z samochodu zostały zgliszcza.

Mazowsze. 40-latek dachował BMW. Spłonął żywcem w samochodzie

Do koszmaru doszło o godzinie 22.25. - Kierujący BMW na prostym odcinku drogi powiatowej wpadł w poślizg. Samochód dachował, a następnie zapalił się. W środku znaleziono zwęglone zwłoki 40-letniego mieszkańca powiatu grójeckiego – informuje w rozmowie z Polską Agencją Prasową mł. asp. Marcin Sawicki.

Przeczytaj również: Pożar i wielka akcja straży pożarnej w Łomiankach. Jęzory ognia ogarnęły ścianę domu jednorodzinnego

Na miejsce ruszyły wszystkie służby: straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku i prowadzili czynności pod nadzorem prokuratury. jak doszło do tej tragedii? Śledczy wyjaśnią, jak doszło do tego koszmaru. Nie wiadomo, czy kierujący samochodem był trzeźwy.

Tragedia na DK7 pod Grójcem

Do innej tragicznej sytuacji doszło w sobotę (10 września) na drodze krajowej nr 7. 38-latka uderzyła peugeotem w tira, odbiła się od niego i huknęła w bariery. Kobieta nie miała szans, zginęła na miejscu.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany