Sprawca zabójstwa spod Grójca nadal na wolności! Czy kierowcy z trasy Warszawa-Radom pomogli?

i

Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Czy sprawcę bądź sprawców zabójstwa w Ciechlinie pod Grójcem uda się złapać?, zdj. ilustracyjne

Zbrodnia pod Grójcem

Sprawca zabójstwa spod Grójca nadal na wolności! Czy kierowcy z trasy Warszawa-Radom pomogli?

2022-08-19 14:23

Sprawie zabójstwa, do którego doszło w Ciechlinie pod Grójcem, nadal towarzyszy więcej pytań niż odpowiedzi. Ofiarą zbrodni jest 42-latek, którego ciało znaleziono w 26 lipca rano, a według nieoficjalnych informacji mężczyzna miał zostać pozbawiony życia w szczególnie okrutny sposób. Niestety sprawca lub sprawcy zabójstwa nadal nie zostali schwytani.

Sprawca zabójstwa spod Grójca nadal na wolności! Czy kierowcy z trasy Warszawa-Radom pomogli?

Czy sprawcę bądź sprawców zabójstwa w Ciechlinie pod Grójcem uda się złapać? Od zbrodni minął już prawie miesiąc, ale osoby bądź osób, które są o nią podejrzane, nadal pozostają nieuchwytne. Prowadząca postępowanie Prokuratura Rejonowa w Grójcu ciągle nie udziela szczegółowych informacji dotyczących zdarzenia, dodając tylko, że nikt nie został jeszcze zatrzymany. Na razie wiadomo tylko, że ofiarą zabójstwa padł 42-letni mieszkaniec Ciechlina, który według nieoficjalnych informacji został pozbawiony życia w wyjątkowo brutalny sposób. Jego ciało znaleziono w jego domu 26 lipca rano, a do zbrodni mogło dojść tego samego dnia lub w nocy z 25 na 26. Mężczyzna by prawdopodobnie rolnikiem, choć nie ma informacji, by był osobą zamożną, co stawia pod znakiem ewentualny motyw zbrodni.

Czytaj też: Historia pieska spod Garwolina wzrusza do łez. Nie chce się ruszyć z miejsca, bo czeka na właściciela

Policja w Grójcu nadal poszukuje kierowców, którzy w nocy z 25 na 26 lipca, w godz. 21-6, przejeżdżali w pobliżu Ciechlina lub podróżowali trasą Warszawa-Nadarzyn-Mszczonów-Grójec-Radom. W namierzeniu sprawcy bądź sprawców zabójstwa mogą się przydać ich wideorejestratory.

Czytaj też: Mazowieckie. Pojechała do dziadków na wakacje i zniknęła! Po 17-letniej Amelii został tylko telefon i dokumenty

Kamil zapłacił życiem za miłość do motoroweru
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki