Koszmar pod Wołominem. 40-latek utopił się w Gliniankach

i

Autor: Tadeusz Mróz Koszmar pod Wołominem. 40-latek utopił się w Gliniankach

Koszmar na plaży. 48-latek utopił się pod Wołominem, jego ciało leżało na brzegu

2022-06-27 9:35

Koszmar na plaży, 48-letni mężczyzna utopił się na niestrzeżonym kąpielisku. Do makabrycznego zdarzenia doszło w niedziele (26 czerwca) na Osiedlu Wolność w Zielonce pod Wołominem. Przybyli na miejsce ratownicy reanimowali nieszczęśnika. Niestety, nie udało się mu przywrócić życia. Policja bada sprawę jego śmierci.

Zwłoki na plaży w Zielonce

Koszmar rozegrał się na plaży o godzinie 19. Policjanci otrzymali zgłoszenie o ciele 48-letniego mężczyzny leżącym na brzegu. Mimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować - Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji - powiedziała sierż. sztab. Monika Kaczyńska.

Przeczytaj również: Makabra o poranku. W jeziorze pod Warszawą pływały ludzkie zwłoki! [ZDJĘCIA]

Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, świadkowie zdarzenia próbowali ratować tonącego i wyciągnęli go na brzeg przed przyjazdem służb. Na miejscu pracował prokurator, który ustali przebieg zdarzeń i przyczynę śmierci.

Czarna seria pod Warszawą

Dzień wcześniej ,w sobotę (25 czerwca) doszło do trzech innych utonięć. Tragedie rozegrały się w Otwocku, gdzie utonął około 50-letni wędkarz. Tego samego dnia akcja ratunkowa prowadzona była dwa razy w okolicach Pruszkowa. W Parku Kultury i Wypoczynku "Mazowsze" utopił się 47-latek, a w pobliskich Puchałach 28-letni mężczyzna.

Topielec nad zalewem Zegrzyńskim
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na plaży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE