Makabra o poranku. W jeziorze pod Warszawą pływały zwłoki

i

Autor: Tadeusz Mróz

Makabra o poranku. W jeziorze pod Warszawą pływały ludzkie zwłoki! [ZDJĘCIA]

2022-06-11 12:51

Koszmarny poranek w Wieliszewie pod Warszawą. Na tafli jeziora unosiły się ludzkie zwłoki! Dryfujące ciało zauważył w sobotę (11 czerwca) stojący na brzegu wędkarz. Przerażony natychmiast zawiadomił służby. Strażacy wyłowili mężczyznę z wody. Na miejscu trwają czynności policji, o sprawie powiadomiono prokuratora. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że denat był osobą zaginioną.

Wieliszew. Zwłoki mężczyzny w jeziorze

Przypadkowy świadek natknął się na zwłoki w Jeziorze Wieliszewskim w pobliżu ul. Świętojańskiej w Wieliszewie. Natychmiast zgłosił swoje makabryczne odkrycie policji . - Otrzymaliśmy zgłoszenie o ciele pływającym w jeziorze o godzinie 10:37. na miejscu trwają czynności policji, poinformowany został prokurator. Trwają działania w celu ustalenia tożsamości mężczyzny - powiedział Rafał Markiewicz ze stołecznej policji.

Przeczytaj również: Makabryczne odkrycie pod Warszawą. W jeziorze pływały zwłoki kobiety

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ciało należy do zaginionego przed tygodniem około 50-letniego mężczyzny. Policja nie chce jednak potwierdzić oficjalnie tej wersji. Prokuratura z pewnością zleci przeprowadzenie sekcji zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci i zbadaniu, czy nie nosi obrażeń wskazujących na udział osób trzecich. 

Policja bada sprawę

Policjanci pod nadzorem prokuratora zbadają miejsce zdarzenia. Na oficjalne ustalenia trzeba jeszcze poczekać.

Topielec nad zalewem Zegrzyńskim
Sonda
Jak oceniasz pracę prokuratury w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają