Potworny wypadek

Koszmar pod Żyrardowem. 43-latek potrącony przez tira i samochód w Chudolipiu. Nie żyje

2022-08-13 16:01

Chudolipie pod Żyrardowem. W piątek (12 sierpnia) wieczorem) rozegrał się tu prawdziwy dramat. Na drodze krajowej nr 50, tuż przed jadącym samochodem ciężarowym nagle pojawiła się ludzka sylwetka. Było za późno, człowiek wpadł pod tira, odbił się i został potrącony ponownie przez osobówkę. Pieszy nie przeżył. Co tam się wydarzyło?

Żyrardów. Śmiertelny wypadek w Chudolipiu

Wszystko rozegrało się po godzinie 19. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-letni mężczyzna wszedł nagle na jezdnię. Został potrącony przez ciężarówkę marki volvo, a następnie osobowego fiata. Poniósł śmierć na miejscu – informuje st. sierż Monika Michalczyk z policji w Żyrardowie.

Przeczytaj również: Mieszkańcy Żyrardowa boją się wychodzić z domu. Gangi terroryzują miasto. Gdzie jest policja?

Siła impetu pędzącego tira zmiotła pieszego wprost pod koła nadjeżdżającego z naprzeciwka fiata. Jak ustalili reporterzy „Super Expressu” świadkowie zdarzenia mówili, że mężczyzna nagle wyszedł z pobocza wprost pod koła pędzącego kolosa. Do wypadku doszło na odcinku, gdzie po obu stronach drogi jest pole, a na poboczu nie ma chodnika. Co jeszcze wiemy o tym straszny zdarzeniu?

Żyrardów. Wypadek w Chudolipiu bada prokuratura

Na miejscu wypadku policjanci pracowali pod nadzorem prokuratury. Jak podaje policja, obaj kierujący byli trzeźwi. Przyczyny wypadku ustali prokuratorskie śledztwo.

Tragedia w Warszawie. Czterolatek zginął pod tramwajem
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany