Koszmarna śmierć pod Warszawą! Na mężczyznę spadła ściana domu. Przewrócił ją wiatr? [ZDJĘCIA]

2022-01-20 17:59
Koszmarna śmierć pod Warszawą! Na mężczyznę spadła ściana domu. Przewrócił ją wiatr? [ZDJĘCIA]
Autor: OSP Błonie/Facebook.com Mężczyzna zginął przygnieciony ścianą nowo budowanego domu w Bieniewicach pod Warszawą

Mężczyzna zginął przygnieciony ścianą nowo budowanego domu w Bieniewicach pod Warszawą. Do wypadku doszło dziś, tj. w czwartek 20 stycznia, przed godz. 15. Jak informują druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Błoniu, zdarzenia miało miejsce w czasie prowadzonych tam prac budowlanych. Ściana przewróciła się prawdopodobnie w wyniku podmuchu wiatru.

Koszmarna śmierć pod Warszawą! Na mężczyznę spadła ściana domu. Przewrócił ją wiatr?

Jak informuje TVN Warszawa, ściana nowo budowanego domu spadła na mężczyznę, zabijając go. Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek 20 stycznia przed godz. 15 w miejscowości Bieniewice pod Warszawą. W czasie prac budowlanych ściana domu typu "kanadyjczyk", prawdopodobnie w wyniku podmuchu silnego wiatru, przewróciła się i spadła prosto na jednego z robotników, który zginął na miejscu. Na miejscu interweniowali, oprócz załogi karetki pogotowia, m.in. druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Błoniu, którzy razem ze strażakami z innych zastępów wydobyli mężczyznę spod gruzów. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Sprawą zajęła się też prokuratura.

Zobacz koniecznie: Zwłoki na budowie 18-piętrowego wieżowca. Tajemnicza historia

Czytaj też: Trzaskowski zarobi więcej. Radni przegłosowali wyższą pensję prezydenta Warszawy

Czytaj też: Warszawa. WSA miażdży decyzję ministra zdrowia! Trzaskowski triumfuje ws. Szpitala Południowego

Czytaj też: Warszawa. Narodowcy idą do prokuratury! "Radio Mariia" szkaluje chrześcijaństwo?

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Burza śnieżna w Zagórzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE