Straszna śmierć

Koszmarny pożar pod Piasecznem. W płomieniach zginął starszy mężczyzna

2023-02-28 18:10

Tragiczny pożar na Mazowszu. Po godz. 15 we wtorek, 28 lutego, w płomieniach stanął dom w miejscowości Głosków w pow. piaseczyńskim. Niestety, nie udało się uratować życia przebywającego w budynku starszego mężczyzny. Jego częściowo zwęglone zwłoki znaleźli strażacy walczący z niszczycielskim ogniem.

Potworny pożar domu pod Piasecznem

Horror rozegrał się po południu 28 lutego. O godz. 15:15 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze dwukondygnacyjnego domu przy ul. Radnych w miejscowości Głosków. - W płonącym budynku miała znajdować się jedna osoba. Na miejsce zadysponowano siedem zastępów straży pożarnej - przekazał w rozmowie z „Super Expressem” mł. bryg. Łukasz Darmofalski z PSP w Piasecznie.

Jak wyjaśnił strażak, pożarem objęte było jedno pomieszczenie. W drugim panowało silne zadymienie. Strażacy w trakcie gaszenia pożaru przeszukiwali pomieszczenia płonącego domu w poszukiwaniu osoby, która miała w nim przebywać. Niestety, dokonali makabrycznego odkrycia.

Druhowie natknęli się na częściowo zwęglone zwłoki starszego mężczyzny. Na ratunek było już za późno.

Policja wyjaśnia przyczyny pożaru

Z relacji naszego reportera, który był na miejscu tragedii, ofiarą tragicznego pożaru był niepełnosprawny 99-latek. Mężczyzna akurat nie miał chodzika i nie zdążył w porę ewakuować się z płonącego domu.

Wyjaśnianiem przyczyny i okoliczności pożaru zajęła się policja. Funkcjonariusze swoje czynności prowadzą pod nadzorem prokuratora.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Nasi Partnerzy polecają