Koszmarny wypadek pod Sierpcem! Dwa fordy zderzyły się czołowo! Kilka karetek i śmigłowiec na miejscu [ZDJĘCIA]

2021-09-27 11:11
Koszmarny wypadek pod Sierpcem! Kilka karetek i śmigłowiec zabrały 5 rannych [ZDJĘCIA]
Autor: OSP Szczutowo Pięć osób zostało rannych w wypadku w Studzieńcu pod Sierpcem. Na drodze wojewódzkiej nr 560 doszło do czołowego zderzenia dwóch fordów mondeo

Pięć osób zostało rannych w wypadku w Studzieńcu pod Sierpcem. Na drodze wojewódzkiej nr 560 doszło do czołowego zderzenia dwóch fordów mondeo. Najciężej ranny został kierowca pierwszego pojazdu - mieszkaniec Sierpca - którego śmigłowiec zabrał do szpitala w Olsztynie. Cztery osoby z drugiego auta trafiły do okolicznych szpitali karetkami pogotowia.

Koszmarny wypadek pod Sierpcem! Kilka karetek i śmigłowiec zabrały 5 rannych

W Studzieńcu pod Sierpcem doszło do poważnego wypadku. W niedzielę po godz. 17 na drodze wojewódzkiej nr 560 zderzyły się tam czołowo dwa fordy mondeo. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu, nawet wstępne przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane. Mundurowi badają je pod nadzorem tamtejszej prokuratury. Pierwszym z pojazdów podróżował sam mieszkaniec Sierpca, który odniósł najpoważniejsze obrażenia i został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Olsztynie. Ranne zostały także wszystkie cztery osoby jadące drugim fordem, które cztery interweniujące na miejscu karetki pogotowia przewiozły do kilku okolicznych placówek medycznych. Na miejscu wypadku w Studzieńcu pod Sierpcem pracowali też druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczutowie, OSP w Goleszynie, dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Sierpca i dwa radiowozy policyjne.

- Niedziela 26.09.2021 godzina 17:18 wyjazd do miejscowości Studzieniec, gdzie na drodze W560 doszło do groźnego w skutkach zderzenia 🚘🚙czołowego dwóch samochodów osobowych. Przez kilka godzin droga była ⛔ zablokowana. Poszkodowanych 🤕 zostało 5️⃣ osób - czytamy na profilu facebookowym OSP Szczutowo.

Czytaj też: Drobin. Autobus zabił go na przejściu! Zostały tylko buty [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Zamiast pacjentów, wiózł butelki po wódce! Kierowca ambulansu miał 3 promile

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?

Koszmarny wypadek pod Sierpcem! Kilka karetek i śmigłowiec zabrały 5 rannych [ZDJĘCIA]

Wypadek w Tatarowcach. Ojciec i jego trzej synowie spoczęli w jednym grobie na cmentarzu we wsi Kopisk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE