Koszmarny wypadek w Płaskowie. 3 osoby w szpitalu, w tym 12-latka

i

Autor: KMP w Radomiu Koszmarny wypadek w Płaskowie. 3 osoby w szpitalu, w tym 12-latka

Horror na drodze

Koszmarny wypadek w Płaskowie. 3 osoby w szpitalu, w tym 12-latka

2023-03-14 10:05

Do koszmarnego wypadku doszło w miejscowości Płasków – Gościniec Warecki w gminie Jedlińsk. Zderzyły się dwa auta osobowe – volkswagen i toyota. Ranne zostały trzy osoby, w tym 12-letnia dziewczyna. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. Wyjaśnianiem przyczyn i okoliczności wypadku zajęła się policja.

Płasków. Zderzyły się dwa auta, trzy osoby ranne

Do wypadku doszło w piątek (10 marca) około godz. 15 w miejscowości Płasków – Gościniec Warecki gm. Jedlińsk. - 22-letnia kierująca pojazdem marki Volkswagen nie zastosowała się do znaku A-7 i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 37-letniej kierującej pojazdem toyota, która poruszała się prawidłowo drogą z pierwszeństwem przejazdu – wyjaśniła sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa z radomskiej policji.

W wypadku ranne zostały trzy osoby. Kierująca volkswagenem, a także kierująca toyotą oraz jej 12-letnia pasażerka.

Na miejscu wypadku kilka godzin trwały czynności służb ratunkowych oraz policji, a droga była zablokowana. - W trakcie obsługi zdarzenia udało się przebadać na zawartość alkoholu w organizmie kierującą volkswagen, która była trzeźwa natomiast ze względu na stan zdrowia od kierującej toyotą pobrano krew do badań laboratoryjnych - poinformowała sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa.

Policja apeluje o ostrożność

Policja po raz kolejny apeluje o zachowanie czujności i ostrożności na drodze z uwagi na zmienne warunki atmosferyczne. - Zachowujmy szczególną ostrożność poruszając się pojazdem w niekorzystnych warunkach pogodowych, a także zbliżając się do przejść dla pieszych oraz skrzyżowań, gdzie jesteśmy zobowiązani ustąpić innym kierującym pierwszeństwa przejazdu - apeluje sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany