PIESZA JEST W CIĘŻKIM STANIE

Koszmarny wypadek w Wawrze. Autobus miejski potrącił kobietę na pasach

2023-01-04 13:21

To kolejne zdarzenie z udziałem autobusu miejskiego w ostatnim casie. Na początku grudnia informowaliśmy o śmiertelnym potrąceniu, do którego doszło na Mokotowie. W środę (4 stycznia) dotarły do nas wiadomości o koszmarnym potrąceniu pieszej w Wawrze. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Warszawa, Wawer. Koszmarny wypadek w Wawrze. Kobieta w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala

Chwile przed południem w środę (4 stycznia) doszło do przerażającego wypadku drogowego na warszawskim Wawrze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na przejściu dla pieszych autobus miejski linii 125 potrącił kobietę.

Informacje potwierdziła nam Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 10:17. Otrzymaliśmy informacje, że na skrzyżowaniu ul. Żegańskiej i Pożaryskiego autobus miejski linii 125, jak wynika ze wstępnych informacji, potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Kierowca autobusu został przebadany przez funkcjonariuszy pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy – przekazała policjantka.

Na miejscu wypadku pojawił się również nasz reporter, którzy przekazał, że kobieta uderzona przez autobus trafiła do lecznicy w ciężkim stanie.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek w autobusie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki