Makabryczny wypadek na S8. Auto zjechało z jezdni. Nie żyją dwie osoby

i

Autor: Tadeusz Mróz Makabryczny wypadek na S8. Auto zjechało z jezdni. Nie żyją dwie osoby

PASAŻER WALCZY O ŻYCIE W SZPITALU

Głuchy. Makabryczny wypadek na S8. Powiększyła się liczba ofiar. Nie żyją trzy osoby

2022-12-27 12:01

W miejscowości Głuchy doszło do makabrycznego wypadku drogowego. W okolicach godziny 21 z trasy S8 zjechał samochód osobowy, przeciął siatkę oddzielającą drogę ekspresową od serwisowej i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęły dwie osoby. Jak się okazało, liczba ofiar tego wypadku powiększyła się. W szpitalu zmarł 24-letni kierowca osobowego forda.

Głuchy. Tragiczny wypadek na trasie S8. Nie żyją trzy osoby

W poniedziałek, 26 grudnia, w miejscowości Głuchy, doszło do śmiertelnego wypadku. Na drodze ekspresowej S8, na odcinku pomiędzy Radzyminem a Wyszkowem samochód osobowy marki ford zjechał z trasy i uderzył w drzewo.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 20:35. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-letni kierujący samochodem osobowym zjechał z drogi ekspresowej, przeciął siatkę oddzielającą S8 i drogę serwisową, następnie uderzył w drzewo. Na miejscu zginęły dwie osoby: 30-letni mężczyzna i kobieta w wieku około 25 lat – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” mł. asp. Wioleta Szymanik z policji w Wyszkowie.

We wtorek 27 grudnia, otrzymaliśmy informację, że w szpitalu zmarła kolejna osoba. Obrażenia 24-latka okazały się zbyt rozległe. Chwilę po wypadku do szpitala został przetransportowany również pasażer w wieku około 25 lat. Mężczyzna cały czas walczy o życie.

Wszystkich poszkodowanych z samochodu wycinali strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych. Na miejscu pojawiło się sześć zastępów straży pożarnej, ale również policja i prokuratur, którzy wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?

Rodzicu! Wozisz dziecko samochodem?

Posłuchaj eksperta i sprawdź czy dobrze dbasz o jego bezpieczeństwo!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki