MAKABRYCZNE ZDJĘCIA!

Śmiertelny wypadek na S8. Auto zjechało z jezdni. Nie żyją dwie osoby

2022-12-27 7:20

W miejscowości Głuchy, w poniedziałek, 26 grudnia, ok. godziny 21 doszło do przeraźliwego wypadku. Z trasy S8 zjechał samochód, uderzył w ogrodzenie oddzielające trasę od jezdni lokalnej, by swoją podróż zakończyć na drzewie. Autem poruszały się cztery osoby, dwie z nich zginęły na miejscu.

Głuchy. Tragiczny wypadek na trasie S8

W poniedziałek, 26 grudnia, w miejscowości Głuchy, doszło do makabrycznego wypadku. Na drodze ekspresowej S8, na odcinku Radzyminem a Wyszkowem, zginęły dwie osoby.

Utrudnienia na drodze ekspresowej S8, między Niegowem a Trojanami, na wysokości miejscowości Głuchy. Samochód osobowy zjechał z jedni i uderzył w drzewo. Droga zablokowana w kierunku Białegostoku – przekazywali w nocy strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie.

Samochodem osobowym marki ford podróżowały cztery osoby. Z niewyjaśnionych przyczyn auto zjechało z jezdni, huknęło w ogrodzenie oddzielające trasę szybkiego ruchu od jezdni, by swoją podróż zakończyć na drzewie stojącym przy drodze.

Na miejscu zginęły dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Kolejne dwie osoby w stanie ciężkim i krytycznym, z bardzo poważnymi obrażeniami ciała, zostały zabrane do szpitala. Osoby te, musiały być uwalniane przez strażaków za pomocą narzędzi hydraulicznych. Na miejscu pojawiło się sześć zastępów straży pożarnej, ale również policja i prokuratur, którzy wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?

Rodzicu! Wozisz dziecko samochodem?

Posłuchaj eksperta i sprawdź czy dobrze dbasz o jego bezpieczeństwo!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany