Tragiczna śmierć w Wigilię. 42-latek zginął pod Radzyminem

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express 42-letni mężczyzna zginął w miejscowości Łosie pod Radzyminem, po tym jak został potrącony przez jeepa, którego prowadził 21-latek, zdj. ilustracyjne

Śmiertelny wypadek

Tragiczna śmierć w Wigilię. 42-latek zginął pod Radzyminem

2022-12-25 17:18

42-letni mężczyzna zginął w miejscowości Łosie pod Radzyminem, po tym jak został potrącony przez jeepa, którego prowadził 21-latek. Do zdarzenia doszło w Wigilię w późnych godzinach wieczornych lub nocnych, gdy poszkodowany szedł nieoświetlonym odcinkiem drogi. 42-latek zginął na miejscu, kierowca jeepa był trzeźwy. Sprawą wypadku zajęła się prokuratura.

Śmiertelny wypadek pod Radzyminem. 42-latek potrącony przez jeepa w Łosiach

Łosie pod Radzyminem - to miejsce śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Wigilię, jak informuje tvnwarszawa.pl. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, w późnych godzinach wieczornych lub nocnych idącego nieoświetlonym odcinkiem drogi 42-latka potrącił prowadzący jeepa. Poszkodowany zginął na miejscu, natomiast nie wiadomo, którą stroną jezdni się poruszał i czy miał na sobie elementy odblaskowe. Kierujący samochodem 21-latek był trzeźwy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Wołominie pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej.

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Wigilia dla Samotnych w Katowicach

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki