Koszmarny wypadek znanej aktorki! Została zmiażdżona przez dwa autobusy, mówi o szczęściu

i

Autor: Tadeusz Mróz

HORROR W CENTRUM STOLICY

Koszmarny wypadek znanej aktorki! Została zmiażdżona przez dwa autobusy, mówi o szczęściu

2023-08-28 10:46

To był istny koszmar. W piątek, 25 sierpnia, chwilę po godzinie 14 w samym centrum stolicy doszło do przerażającego zdarzenia. Na placu Trzech Krzyży zderzyły się trzy pojazdy – dwa autobusy miejskie oraz jedna osobówka. Zmiażdżoną lancią podróżowała aktorka znana z serialu „Na Sygnale” i „Gliniarze”. Kobieta zabrała głos. Mówi o szczęściu.

Warszawa, Śródmieście. Wypadek z centrum stolicy. „Miałyśmy z siostrzenicą szczęście”

Sytuacja miała miejsce w piątek, 25 sierpnia. Cisza i spokój, który ogarnął plac Trzech Krzyży został przerwany dźwiękami miażdżonej blachy i spadających na asfalt kawałków szkła. Na świeżo wyremontowanym odcinku placu doszło do zderzenia trzech pojazdów. Osoba lancia wjechała w autobus miejski, odbiła się ode niego i wylądowała na drugim autobusie.

Zgłoszenie odebraliśmy o 14:26. W kolizji brały udział dwa autobusy komunikacji miejskiej oraz auto osobowe marki lancia – przekazał Jacek Wiśniewski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Wszyscy kierowcy zostali przebadani pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu – byli trzeźwi.

Osobową lancią, jak udało nam się ustalić, podróżowała polska aktorka – Lea Oleksiak – znana z serialu „Na Sygnale” oraz „Gliniarze”. Kobieta zabrała głos po tych chwilach grozy.

Wyglądało to poważnie. Miałyśmy z siostrzenicą szczęście i czujemy się dobrze. To tylko powierzchowne obrażenia, nic nam się poważnego nie stało, ale wszystko wyglądało nieciekawie – powiedziała w rozmowie z dziennikarzem „fakt.pl”.

Kobieta mimo wszystko nie chciała ujawniać, jak doszło do tego zdarzenia. – Nie chciałabym o tym mówić. Cieszę się, że nic nam się nie stało i to jest najważniejsze – dodaje.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Listen on Spreaker.