Kraksa i awantura na Bemowie w Warszawie

2013-12-19 23:26

W środę późnym wieczorem skrzyżowanie ulic Powstańców Śląskich i Połczyńskiej rozświetliły koguty strażackich wozów. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zastali dwóch poirytowanych mężczyzn, dwa mocno obite samochody i połamane w drobny mak zderzaki.

- Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i płynów eksploatacyjnych oraz na usunięciu pojazdów na pobocze jezdni i odłączeniu akumulatorów - powiedział st. kpt. Paweł Klimkiewicz ze stołecznej straży pożarnej.

Patrz: ''M jak miłość''. Tragiczna śmierć w "M jak miłość". Wypadek Łukasza i Karoliny - zdjęcia

Okazało się, że kierowca volkswagena passata najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w jadącego z naprzeciwka jeepa. Choć na miejscu czekała karetka pogotowia, na szczęście odjechała pusta, bo żaden z kierowców nie ucierpiał w czasie tego zdarzenia.

Trzeba było natomiast wezwać policję. - Kierowca volkswagena został ukarany mandatem - powiedziała mł. asp. Joanna Banaszewska z bemowskiej komendy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany