Krwawa jatka na weselu! Zamordowała kochanka z zazdrości

i

Autor: Archiwum Krwawa jatka na weselu! Zamordowała kochanka z zazdrości

Wesele w Markach pod Warszawą: Świadkowa zabiła świadka. Zazdrość i krwawa zbrodnia

2020-08-27 8:31

Miało być wesele, miało być święto miłości… skończyło się brutalnym mordem z zazdrości. W Markach pod Warszawą kierowana chęcią zemsty i chorą zazdrością Karolina Dz. (24 l.) zabiła swojego partnera. Do zbrodni doszło podczas wesela znajomych. Para była świadkami na ślubie. Ale podczas zabawy, już po paru toastach doszło do nieporozumienia.

W piątek Karolina Dz. (24 l.) i Piotr J. (48 l.) wybrali się na wesele do znajomych. Byli świadkami na tym ślubie. Dziewczyna od samego początku dziwnie się zachowywała. - Już jak jechaliśmy do urzędu Karolina stroiła fochy. Widać było, że ma jakąś pretensję do Piotra. Pomyślałem sobie, że ona tu za chwilę wywinie jakiś numer. I nie pomyliłem się. Ona była porywacza, ale, że aż tak!? - opowiada Paweł, jeden z gości weselnych. Po ceremonii w urzędzie nowożeńcy i goście pojechali na imprezę do domu w Markach. Przyjęcie, jak mówią świadkowie, nie należało do nazbyt udanych.

Zobacz: SZOKUJĄCA śmierć EMERYTKI na Powiślu. SĄ PYTANIA! Czy to było SAMOBÓJSTWO? [GALERIA]

- Karolina psuła całą imprezę i zamiast się bawić, robiła co chwilę problem. Była wściekła na Piotra, bo któraś z pań szeptała mu coś na ucho. W końcu wyłączyliśmy muzykę i powiedzieliśmy, żeby wyszła, bo psuje przyjęcie – opowiada nam uczestnik wesela. I tak pijana Karolina została wyproszona z domu. Zniknęła na jakiś czas. Ale wróciła po swojego ukochanego. Niestety, nie z zamiarem pogodzenia się. W nocy z soboty na niedzielę już po poprawinach weszła po cichu do pokoju, wyciągnęła nóż i zadała mu cios prosto w serce.

Na miejsce zostały wezwane służby. Funkcjonariusze zatrzymali Karolinę Dz. - 24-letnia kobieta usłyszała zarzut zabójstwa i została aresztowana na trzy miesiące - mówi Marcin Saduś z praskiej prokuratury.

Prof. Robert Flisiak: Poście na wesele to samobójstwo.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE