Krwawa jatka pod Zwoleniem! Pracownik pokłócił się z szefem i próbował go zadźgać nożem

i

Autor: KPP ZWOLEŃ Krwawa jatka pod Zwoleniem! Pracownik pokłócił się z szefem i próbował go zadźgać nożem

MASAKRA

Krwawa jatka pod Zwoleniem! Pracownik pokłócił się z szefem i próbował zadźgać 57-latka nożem

2023-02-17 8:15

Dlaczego jeden niemalże zabił drugiego? Co tam się wydarzyło!? Pracownik kłócił się ze swoim szefem, w pewnym momencie nie wytrzymał i rzucił się na niego! 59-latek wyciągnął z kieszeni nóż i zaczął dźgać bez opamiętania swojego 57-letniego pracodawcę. Agresor zostawił poszkodowanego i uciekł z miejsca.

Zwoleń. Pracownik kilkukrotnie dźgnął nożem swojego szefa

Sytuacja miała miejsce 9 lutego, w czwartek. Między zgłaszającym – 57-letnim szefem – a jego pracownikiem doszło do małego nieporozumienia. Niewielka kłótnia przerodziła się w szarpaninę. Pracownik najpierw uderzał pokrzywdzonego, a następnie wyjął nóż i zaczął go dźgać!

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która rannego mężczyznę przewiozła do szpitala. Jak się okazało, sprawca uciekł w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze rozpoczęli czynności operacyjne i procesowe. Ustalono wizerunek mężczyzny i przekazano wszystkim patrolom w służbie. Do pomocy wezwano przewodnika z psem tropiącym oraz funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Radomiu. Rozpoczęły się poszukiwania osoby podejrzanej – przekazała mł. asp. Katarzyna Słyk ze zwoleńskiej policji.

Zaledwie kilka godzin po rozpoczęciu poszukiwań odnaleziono sprawę. 59-latek został przewieziony najpierw do komendy policji, trafił do policyjnego aresztu. Dzień później, w piątek, 10 lutego, został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Na wniosek prokuratury decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Teraz mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawiania wolności.

Sonda
Czy kara za usiłowanie zabójstwa powinna być wyższa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany