Krwawa jatka pod Warszawą. Z zazdrości chwycił za nóż i wbił go w brzuch znajomego

i

Autor: Pixabay

Krwawa jatka pod Warszawą. Z zazdrości chwycił za nóż i wbił go w brzuch znajomego

2022-05-26 7:46

Do krwawego zajścia doszło w biały dzień. 33-latek w akcie zazdrości o byłą partnerkę, wbił swojemu znajomemu nóż w brzuch! Po brutalnym ataku uciekł. Na miejsce przyjechali wezwani policjanci, którzy szybko odnaleźli 33-latka chowającego się w pobliskich zaroślach. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany.

Zaatakował nożem znajomego

Było kilka minut po godz. 11, gdy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał niepokojące zgłoszenie. Wynikało z niego, że ktoś został brutalnie ugodzony nożem! Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Pod wskazanym adresem zastali rannego mężczyznę, oraz zgłaszająca napaść kobietę.

Jak się okazało, to ich wspólny znajomy ugodził nożem pokrzywdzonego w brzuch, po czym uciekł.

Przeczytaj też: Wyszedł z więzienia, tego samego dnia do niego wrócił! Wpadł za kradzież paliwa

- Policjanci nie tracąc czasu, niezwłocznie ustalili jego rysopis i do czasu przyjazdu karetki pogotowia poznali wstępnie przebieg zdarzenia. Pomiędzy mężczyznami doszło do nieporozumienia, w trakcie którego 33-latek w akcie zazdrości o byłą partnerkę, przy użyciu noża ranił w brzuch pokrzywdzonego. Obaj byli nietrzeźwi - przekazała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Ratownicy medyczni opatrzyli rannego i zabrali go do szpitala, a mundurowi ruszyli na poszukiwania furiata z nożem.

Nożownik ukrył się w krzakach

Poszukiwania zazdrosnego nożownika nie trwały jednak długo. Już kilka minut później policjanci odnaleźli go w pobliskich zaroślach. Badanie alkomatem wykazała, że był on pijany jak bela. Miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Atak nożownika w centrum Warszawy. Dźgnął 21-latka i uciekł w krzaki

33-latek trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała pokrzywdzonego.

- Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnienie tego przestępstwa kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie - poinformowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Sonda
Czy zrobiłeś/zrobiłaś kiedyś coś głupiego z zazdrości o partnerkę/partnera?