Krwawy finał popijawy. Rzucił się na brata z siekierą i rąbnął go w głowę!

i

Autor: Shutterstock; Policja

Straszne

Krwawy finał popijawy. Rzucił się na brata z siekierą i rąbnął go w głowę!

2023-08-01 8:06

Krwawy finał zakrapianego alkoholem spotkania rodzeństwa. Podczas awantury 32-latek uderzył siekierą w głowę swojego 36-letniego brata! Na szczęście zadane rany nie zagrażały życiu mężczyzny. Młodszy brat odpowie za usiłowanie zabójstwa. Został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu nawet dożywotnia odsiadka.

Rzucił się na brata z siekierą

Koszmar rozegrał się wieczorem w czwartek, 20 lipca, na terenie powiatu zwoleńskiego. - Na numer alarmowy zadzwoniła kobieta podając, że jej brat został uderzony w głowę siekierą. Policjanci natychmiast zostali skierowani pod wskazany adres - przekazała mł. asp. Katarzyna Słyk z policji w Zwoleniu.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że podczas libacji alkoholowej pomiędzy rodzeństwem doszło do awantury. Rozwścieczony 32-latek chwycił za siekierę i uderzył nią w głowę swojego 36-letniego brata. Obydwaj mężczyźni byli pijani.

- Funkcjonariusze zatrzymali do wyjaśnienia sprawy mężczyznę wskazanego przez świadka jako sprawcę, a pokrzywdzony trafił do szpitala - poinformowała mł. asp. Katarzyna Słyk.

Na szczęście rany doznane przez 36-latka nie były poważne. Po opatrzeniu ich przez lekarzy mężczyzna został zwolniony do domu.

Odpowie za usiłowanie bratobójstwa

Dzień po feralnej imprezie, 21 lipca, 32-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek prokuratury i decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu jednak znacznie dłuższa odsiadka. Nawet dożywotnia.

Sonda
Jakie relacje masz z rodzeństwem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany