Legionowo: Nielegalne mrożonki za które pójdzie siedzieć! Chciał przechytrzyć policję

2020-08-03 19:57 Norbert Amlicki
Recydywista znowu ukradł samochód
Autor: Policja Złodziej trafił już za kratki

Pomysłowość dilerów nie zna granic. Nie zgadniesz na co wpadł ten mężczyzna z Legionowa. Policjanci na szczęście nie dali się przechytrzyć!

Policjanci dokonali szokującego odkrycia. - Legionowscy kryminalni w ramach pełnionej służby podjęli czynności służbowe względem dwóch mężczyzn. Podczas legitymowania jeden z nich zachowywał się bardzo nerwowo - relacjonuje podkom. Justyna Stopińska z legionowskiej policji. Chwilę później funkcjonariusze znaleźli odpowiedź na to pytanie. 41-latek miał przy sobie sporą ilość marihuany. Funkcjonariusze od razu zatrzymali dilera, a w toku dalszych działań udali się do mieszkania mężczyzny celem przeszukania.

Warszawa: STRASZNY wypadek na Kwitnącej! W wyniku uderzenia auto znalazło sie na boku! [GALERIA. WIDEO]

Warszawa: DWIE OSOBY RANNE! TO ZNOWU ONI! Kolejny wypadek drogowy z udziałem Arrivy! CZARNA SERIA WCIĄŻ TRWA! [GALERIA]

W mieszkaniu także znaleziono narkotyki, ale nie było to proste. Mężczyzna ukrył nielegalne używki w szufladzie zamrażarki. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli elektroniczną wagę i śladowe ilości mefedronu. - Mieszkaniec powiatu legionowskiego noc spędził „za kratkami”, zaś zabezpieczone środki odurzające w ilości ponad 20 gramów trafiły do policyjnego depozytu - informuje podkom. Justyna Stopińska. Za posiadanie środków odurzających 41-latkowi grozi do 3 lat więzienia.

Warszawa: Nowy lek na uspokojenie! NIE UWIERZYSZ w to absurdalne tłumaczenie pijanego kierowcy! [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.