Legionowo. Prawie 19 kg narkotyków ukryte w garażach. 33-letni pseudokibic aresztowany

i

Autor: KSP Legionowo. Prawie 19 kg narkotyków ukryte w garażach. 33-letni pseudokibic aresztowany

Narkotykowy magazyn

Legionowo. Prawie 19 kg narkotyków ukryte w garażach. 33-letni pseudokibic aresztowany

2022-10-25 15:24

Policjanci ustalili, że spore ilości narkotyków mogą być magazynowane w wynajmowanym garażu w Legionowie. Nie pomylili się. Jak się okazało, 33-letni pseudokibic nie tylko tam ukrywał nielegalne substancje. Miał je również w swoim przydomowym garażu. Łącznie mundurowi zabezpieczyli blisko 19 kg narkotyków.

Narkotyki w garażach

Policjanci Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji ustalili, że w wynajmowanym garażu w Legionowie mogą być magazynowane narkotyki. Nie pomylili się. Gdy obserwowali wytypowane miejsce, zauważyli, jak pod garaż podjeżdża toyota corolla. - Kierowca po wyjściu z samochodu otworzył garaż. Kiedy z niego wychodził, został wylegitymowany. Policjanci przystąpili również do przeszukania garażu i zaparkowanego w nim mitsubishi lancera. Okazało się, że w samochodzie mężczyzna przechowywał susz roślinny koloru białego i zielonego, różowe tabletki, białą zbryloną substancję oraz masę plastyczną koloru brązowego - przekazała Edyta Adamus z wydziału prasowego KSP.

33-latek został zatrzymany. Następnie policjanci udali się z nim do miejsca jego zamieszkania. Tam w przydomowym garażu również znaleźli narkotyki - susz roślinny i zbryloną substancję.

19 kg narkotyków zabezpieczone

- Zabezpieczone środki odurzające trafiły do stołecznego laboratorium. Okazało się, że mężczyzna posiadał prawie 19 kilogramów marihuany, kokainy, amfetaminy, haszyszu, a także substancji psychoaktywnej o nazwie 2CB oraz innej nieznanej substancji - poinformowała Edyta Adamus.

Zatrzymany 33-latek usłyszał zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany