Łoś zjadł prawie wszystkie róże

i

Autor: Straż miejska Łoś zjadł prawie wszystkie róże

ŁOŚ w Parku Skaryszewskim zjadł prawie wszystkie róże w ogrodzie [WIDEO]

2020-05-14 12:40

Właśnie zakończyła się akcja odłowienia niecodziennego gościa w Parku Skaryszewskim. Łoś spacerował po terenach zielonych zupełnie nie przejmując się, że jest w centrum miasta. Wszedł do ogrodu różanego i delektował się kwiatami.

Po godz. 8 do stołecznych strażników miejskich wpłynęło nietypowe zgłoszenie – po Parku Skaryszewskim spaceruje... łoś! Funkcjonariusze od razu zabrali się do roboty. - Trwa akcja odławiania łosia w Parku Skaryszewskim. Teren zabezpiecza Straż Miejska. Kopytny wybrał się na spacer, pożywił różami z rosarium – aktualnie odbywa sjestę. Apelujemy o ostrożność – informowali strażnicy podczas akcji.

SZOK wśród spacerowiczów w Parku Skaryszewskim! Nie uwierzysz jakie zwierzę po nim chodziło!

Najedzony łoś odpoczywał sobie na trawce, zupełnie nie przejmując się widokiem funkcjonariuszy, którzy w pośpiechu zabezpieczali teren. Trzeba było zadbać by nie wbiegł na ulicę.

Pijaczka wzięła dziecko na spacer. Nie mogła utrzymać się na nogach!

Na miejsce został wezwany łowczy z Lasów Miejskich. Gdy przyjechał, zapadła decyzja o użyciu środka usypiającego. W pewnym momencie łoś zanim usnął po środku usypiającym, niestety rozpędził się i pechowo wpadł do pobliskiego jeziorka. Tam dopiero zaczął zasypiać. Jeden z heroicznych strażników wskoczył do wody i pomógł wydobyć zwierzę, żeby nie utonęło.

Potworna tragedia pod Otwockiem! Ratowali ich sąsiedzi! ZGINĘLI w płonącym domu! [WIDEO]

Gdy w końcu udało się wyciągnąć kopytnego na brzeg, zostało umieszczone w specjalnym samochodzie Lasów Miejskich i pojechało do Kampinoskiego Parku Narodowego.

Okradli Lotnicze Pogotowie Ratunkowe! Rozpaczliwy apel lekarzy ze śmigłowca

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

ZOBACZ TEŻ GALERIĘ DOTYCZĄCĄ PODWYŻEK OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI:

Super Raport 13 V (goście: Czarnecki, Hamankiewicz)