Luzowanie obostrzeń w Warszawie: Co zostanie otwarte najpierw? Konferencja prasowa, 21 kwietnia

Luzowanie obostrzeń w Warszawie: Co zostanie otwarte najpierw? Konferencja prasowa, 21 kwietnia
Autor: Pixabay Luzowanie obostrzeń w Warszawie: Co zostanie otwarte najpierw? Konferencja prasowa, 21 kwietnia

Luzowanie obostrzeń w Warszawie i w województwie mazowieckim. Co zostanie otworzone najpierw? 21 kwietnia odbędzie się konferencja prasowa przedstawicieli rządu. Zgodnie z doniesieniami, to właśnie podczas niej mamy dowiedzieć się, czy dojdzie do zniesienia obostrzeń. Co zostanie otwarte w pierwszej kolejności? Czy rząd zdedycuje się na luzowanie obostrzeń równocześnie w całym kraju, czy raczej będzie się to działo w każdym regionie w innym czasie? Czy obostrzenia zostaną zniesione i w jakiej kolejności? O tym kiedy będzie luzowanie obostrzeń w Warszawie i w Polsce rząd poinformuje w środę, 21 kwietnia.

Konferencja ministra zdrowia. Co z obostrzeniami?

Konferencja prasowa ministra zdrowia, 21 kwietnia. Luzowanie obostrzeń w Warszawie: Co zostanie otwarte najpierw?

Luzowanie obostrzeń w Warszawie: Co zostanie otwarte najpierw? Konferencja prasowa ministra zdrowia, 21 kwietnia. Już w środę, 21.04.2021, popołudniu ma odbyć się konferencja podczas której rząd ogłosi informacje dotyczące tego, jakie obostrzenia związane z epidemią koronawirusa będą obowiązywały w Polsce. Czy będzie regionalizacja obostrzeń? Czy w Warszawie i województwie mazowieckim będą luzowane obostrzenia. Dotychczasowy lockdown obowiązuje do 25 kwietnia. W środę, 21 kwietnia, dowiemy się, co w Warszawie zostanie otwarte najpierw. Czy będą to szkoły dla uczniów z klas IV i wyższych, czy może salony fryzjerskie i kosmetyczne? Może rząd zdecyduje się na otwarcie galerii handlowych i pozostałych sklepów? A może w pierwszej kolejności luzowanie obostrzeń dotyczyć będzie basenów i siłowni? O tym, co podczas luzowania obostrzeń zostanie otwarte najpierw dowiemy się w środę, 21 kwietnia, podczas konferencji prasowej ministra zdrowia.

Emerytury bez podatku zatwierdzone już w maju?! Zobacz, czy zyskasz nawet 500 zł

Przeczytaj koniecznie: Kiedy luzowanie obostrzeń w Warszawie? Koronawirus w Polsce

Luzowanie obostrzeń. Informacje z konferencji ministra zdrowia 21.04.2021

Adam Niedzielski, minister zdrowia powiedział podczas konferencji prasowej w środę, 21 kwietnia, że "pewne apogeum jeśli chodzi o liczbę zakażeń i hospitalizacji w trzeciej fali mamy za sobą".

Jakie będą zmiany w obostrzeniach? Zmiany od 26.04.2021 w województwie mazowieckim

Od poniedziałku, 26 kwietnia: 

  • przywrócenie edukacji hybrydowej w klasach I- III
  • przywrócenie działalności usług salonów urody, zakładów kosmetycznych i zakładów fryzjerskich

Czy w Warszawie będą otwarte galerie handlowe? Informacje z konferencji prasowej ministra zdrowia, 21.04.2021

W przyszłym tygodniu rząd poda dalsze plany znoszenia obostrzeń. To właśnie wtedy dowiemy się, czy galerie handlowe zostaną otwarte dowiemy się w przyszłym tygodniu. Rząd przekaże też informacje czy można organizować komunie i wesela.

Wszystkie dotychczasowe obostrzenia obowiązują w województwach:

  • śląskim
  • dolnośląskim
  • wielkopolskim
  • łódzkim
  • opolskim
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE