Warszawa. Makabra w Parku Skaryszewskim. Ludzkie zwłoki leżały w krzakach

i

Autor: Tadeusz Mróz Warszawa. Makabra w Parku Skaryszewskim. Ludzkie zwłoki leżały w krzakach

Koszmar na Pradze

Makabra na Pradze-Południe w Warszawie. Trup w Parku Skaryszewskim

2022-07-21 21:31

Potworny widok w Parku Skaryszewskim, w biały dzień przypadkowy spacerowicz natknął się na leżącego bez życia człowieka! Do koszmarnego odkrycia doszło w czwartek (21 lipca) po południu. Na miejsce od razu ruszyła policja i pogotowie ratunkowe. Przybyły lekarz stwierdził zgon mężczyzny, a funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce. Co tam się wydarzyło?

Zwłoki w Parku Skaryszewskim

Słoneczne czwartkowe popołudnie zamieniło się nagle w sceny rodem z koszmaru. W przepięknym Parku Skaryszewskim oczom przechodnia ukazał się niedający znaków życia człowiek. Wezwany na miejsce lekarz nie był w stanie niczego zrobić. Mężczyzna już nie żył. - Zgłoszenie otrzymaliśmy od przypadkowej osoby, które natknęła się na zwłoki o godzinie 15:20 – powiedział Rafał Markiewicz ze stołecznej policji.

Przeczytaj również: Tajemnicza śmierć pod nocnym klubem w centrum. Zwłoki młodzieńca leżały na chodniku

Trup leżał na trawie w okolicy ul. Stanisława Augusta. Okazuje się, że na miejsce nie wezwano prokuratora. Z nieoficjalnych ustaleń reporterów "Super Expressu" wynika, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych.

Strzelanina na Gocławiu. Zwłoki w pralni

Makabra na Pradze-Południe

Do innego koszmarnego odkrycia doszło w kwietniu przy galerii King Cross Praga. Zwłoki 41-latka leżały tuż przy przystanku autobusowym. Więcej przeczytasz TUTAJ. W poniższej galerii zdjęć publikujemy zdjęcia z tego makabrycznego odkrycia.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?

Co kieruje umysłem zabójcy?

Włącz podcast i posłuchaj historii najsłynniejszych seryjnych morderców świata!

Listen to "Ed Kemper - nekrofil z Santa Cruz cz.1" on Spreaker.