Makabra na Pradze-Południe. 17-latek wypadł z 4. piętra podczas balangi. Nie żyje!

i

Autor: Amadeusz Calik / Super Express Makabra na Pradze-Południe. 17-latek wypadł z 4. piętra podczas balangi. Nie żyje!

Makabra na Pradze-Południe. 17-latek wypadł z wieżowca podczas balangi. Ciało huknęło o ziemię

2021-03-13 15:23

W piątek wieczorem na ul. Marii Rodziewiczówny 17-letni chłopak wypadł z 4 piętra. Na miejsce zostało wezwane pogotowie i policja. Niestety obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon chłopaka. Jak doszło do tego tragicznego wypadku? Na razie nie wiadomo. Sprawą zajmuje się już prokuratura.

Wieczorem w wynajmowanym na doby mieszkaniu przy ul. Marii Rodziewiczówny odbywała się impreza zakrapiana alkoholem. Brało w niej udział kilkanaście osób. W pewnym momencie z 4. piętra wypadł 17-letni chłopiec. Ciało uderzyło z potworną siłą o ziemię, a po trawniku polała się krew. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i policję. Służby na miejscu były po kilku minutach.

ZOBACZ TEŻ: Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. "Dołączyłem do Gosi i dzieci"

- Policjanci o godz. 22.23 dostaliśmy informację, że przy bloku na Pradze-Południe leży młody mężczyzna. Udali się pod wskazany adres. Na miejscu było już pogotowie ratunkowe. Ustalili, że wypadł z 4 piętra. Niestety pomimo reanimacji nie udało się go uratować - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Lekarz stwierdził jego zgon.

Na miejscu tragedii pojawił się prokurator, który prowadził czynności. Zatrzymanych zostało aż 12 osób. Co się stało w mieszkaniu podczas imprezy? Wyjaśni to prokuratorskie śledztwo. Na razie mówi się o nieszczęśliwym wypadku.

13-latki sieją grozę w Pruszkowie. Tłuką rówieśników i są bezkarne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE