Makabryczny wypadek pod Otwockiem. Auto wybuchło. Dwie osoby zginęły w płomieniach. [ZDJĘCIA]

2021-03-19 10:04
Potworny wypadek w Otwocku. Auto doszczętnie spłonęło
Autor: Tadeusz Mróz

Makabryczny wypadek w Otwocku. O poranku samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Auto momentalnie stanęło w płomieniach. Jednej pasażerce cudem udało się uciec. W ciężkim stanie zabrało ją Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety dwie osoby zginęły w palącym się pojeździe. Zwęglone ciała wyciągnęli strażacy po ugaszeniu pożaru. Oględziny na miejscu wypadku trwały kilka godzin.

Służby ratunkowe dostały o godzinie 2.40 zgłoszenie o wypadku samochodowym na ulicy Reymonta w Otwocku. Po przyjeździe na miejsce zastali płonące auto. - Samochód z niewiadomych na razie przyczyn wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Doszło do spłonięcia pojazdu. Dwie osoby zginęły na miejscu. Jednej z pasażerek prawdopodobnie udało się uciec. W ciężkim stanie, została zabrana do szpitala w Warszawie przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - przekazała w rozmowie z „Super Expressem” Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. 

Chwilę po dojechaniu na miejsce pogotowia ratunkowego i policji, zjawili się również strażacy. - Jak pierwszy zastęp dojechał na miejsce, ratownicy medyczni udzielali pomocy kobiecie, która prawdopodobnie również podróżowała rozbitym autem. Pojazd w wyniku uderzenia w drzewo stanął w płomieniach. Samochód był cały w ogniu. Natychmiast podaliśmy prąd wody a następnie piany gaśniczej. Po opanowaniu pożaru okazało się, że w środku pojazdu znajdowały się dwa ciała osób poszkodowanych, które wydostaliśmy przy pomocy naszego sprzętu - przekazał „Super Expressowi” Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku. 

Na miejscu zjawił się prokurator. Policjanci przez kilka godzin wyjaśniali okoliczności wypadku. Droga była całkowicie zablokowana. - Po ukończonej akcji gaśniczej nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia na czas pracy policji. Zastępy wróciły do koszar około godz. 8.30 - podsumował Maciej Łodygowski. 

Super Raport 18.03 (Goście: Radosław Sikorski - eurodeputowany, PO oraz dr Michał Sutkowski - lekarz) Sedno Sprawy: Michał Wójcik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE