Makabryczne odkrycie na Pradze-Północ. Zwłoki młodej kobiety w mieszkaniu wynajmowanym na doby

2021-12-05 15:50
Makabryczne odkrycie na Pradze-Północ. Zwłoki młodej kobiety w mieszkaniu wynajmowanym na doby
Autor: Jan Graczyński/East News Makabryczne odkrycie na Pradze-Północ. Zwłoki młodej kobiety w mieszkaniu wynajmowanym na doby

W sobotę późnym wieczorem w okolicach ulicy Wileńskiej na Pradze- Północ dokonano makabrycznego odkrycia. W jednym z mieszkań w kamienicy znaleziono zwłoki młodej kobiety. Sprawą jej tajemniczej śmierci zajmie się prokuratura.

Informację o wstrząsającym odkryciu na Pradze-Północ potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak podaje portal Warszawa w Pigułce, w jednej z kamienic w mieszkaniu wynajmowanym na doby znaleziono ciało młodej kobiety. Służby mieli powiadomić zaniepokojeni mieszkańcy, którzy poczuli nieprzyjemny zapach na klatce schodowej.

Na miejscu natychmiast pojawiła się policja. Wezwano również prokuratora. Na chwilę obecną mundurowi nie udzielają więcej informacji dotyczących szokującego zdarzenia na Pradze-Północ. Sprawą śmierci młodej kobiety zajmie się prokuratura. Dopiero szczegółowe śledztwo pozwoli bowiem wyjaśnić przyczyny i okoliczności tajemniczego zgonu.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Nocna prohibicja w Warszawie. Mieszkańcy mówią jasno. [SONDA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE