Makabryczne odkrycie w Chrzanowie Małym. Na osiedlu znaleziono zwłoki kilkumiesięcznego płodu

i

Autor: Shutterstock

SZOK

Makabryczne odkrycie w Chrzanowie Małym. Na osiedlu znaleziono zwłoki kilkumiesięcznego płodu

2023-06-02 12:28

Makabryczne odkrycie na terenie powiatu grodziskiego. W Chrzanowie Małym, na jednym z osiedli, mieszkańcy mieli odnaleźć zwłoki kilkumiesięcznego płodu. Informację potwierdziła Prokuratura Okręgowa w Warszawie, która wszczęła śledztwo w sprawie „udzielenia pomocy do przerwania ciąży wbrew przepisom ustawy”.

Chrzanów Mały. Znaleziono zwłoki kilkumiesięcznego płodu

Pierwsze informacje o tym przerażającym odkryciu przekazała redakcja portalu grodzisknews.pl. Na początku maja bieżącego roku na osiedlu w Chrzanowie Małym pod Grodziskiem Mazowieckim dokonano przerażającego odkrycia. Znaleziono zwłoki kilkumiesięcznego płodu. Szczegóły sprawy nie są nam na razie znane.

Informację o szokującym zdarzeniu potwierdził "Super Exprssowi" prok. Szymon Banna z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. - Postępowanie toczy się w sprawie o czyn z art. 152 par. 2 Kodeksu karnego, to jest udzielenia pomocy do przerwania ciąży wbrew przepisom ustawy. W toku trwającego śledztwa przeprowadzono oględziny i sekcję zwłok płodu. Obecnie trwa oczekiwanie na opinie biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie z zakresu medycyny sądowej i toksykologii - poinformował nas prokurator. 

Jak dodał, ze wstępnej opinii biegłych wynika, że płód urodził się martwy i jako niedojrzały i niedonoszony nie był zdolny do samodzielnego życia poza organizmem matki.

Prokuratura nie podaje szczegółów śledztwa

To dopiero początkowa faza śledztwa i prokuratura z uwagi na jego dobro oraz zaplanowane czynności procesowe, nie podaje więcej informacji. Na razie nikt nie został zatrzymany i nikt nie usłyszał zarzutów.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany