Makabryczny pożar na Stegnach. Spłonęła kobieta!

2021-04-09 20:53
Pożar
Autor: Pixabay Zdjęcie poglądowe

Jedna osoba - starsza kobieta - zginęła w piątek w pożarze mieszkania w bloku na warszawskich Stegnach - poinformowała stołeczna straż pożarna. Mimo że strażacy szybko dotarli do pomieszczenia, w którym był pożar, kobiety nie udało się uratować.

"Około godz. 16 otrzymaliśmy informację o pożarze przy ul. Egejskiej 7. Był to pożar na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Z okna wydobywał się dym" – powiedział Bartosz Maciąg ze stołecznej straży pożarnej. Dodał, że na miejsce pojechało pięć zastępów straży pożarnej, pogotowie i policja.

Pożar mieszkania na Marszałkowskiej 43

Jak przekazał, strażacy szybko dostali się do mieszkania, w którym był pożar. "W środku, w jednym pomieszczeń była starsza kobieta" - powiedział Maciąg. Z przekazanej informacji wynika, że strażacy wynieśli kobietę, ale lekarz z pogotowia stwierdził po pewnym czasie jej zgon. Inni mieszkańcy opuścili blok jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.

"Działania straży zakończyły się około godz. 18. Przyczyna pożaru będzie ustalana w ramach dochodzenia" - zaznaczył Maciąg.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE