HORROR

Makabryczny wypadek na DK 60. TIR zmasakrował osobówkę. Jedna osoba nie żyje

2023-07-17 14:33

Chwilę po godzinie 12 na drodze krajowej nr 60 w poniedziałek, 17 lipca doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Na jezdni zatrzymały się trzy zmasakrowane auta. Najbardziej oberwał opel, który najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo i wjechał wprost pod rozpędzonego tira. Jedna osoba zginęła.

Zofiówka. Koszmarny wypadek na drodze krajowej nr 60. Nie żyje jedna osoba

Pierwsze informacje o wypadku przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jak dowiadujemy się z komunikatu, na trasie pomiędzy Różanem i Ostrowią Mazowiecką zderzyło się kilka samochodów. W wypadku zginęła jedna osoba.

Na miejscu pojawił się fotoreporter „Super Expressu”, któremu udało się ustalić szczegóły wypadku ze świadkami. – Najprawdopodobniej to opel wymusił pierwszeństwo. W wypadku wzięły udział trzy pojazdy, dwie osobówki marki dacia i opel oraz samochód ciężarowy – słyszymy.

 Kierujący oplem 53-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jechał od miejscowości Różan w kierunku Ostrowi Mazowieckiej. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, do miejscowości Ponikiew Duża, nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi ciężarowemu, który jechał z naprzeciwka. Po zderzeniu z ciężarówką, opel uderzył w jadącą za nim dacie – potwierdził w rozmowie z portalem "eostroleka.pl" kom. Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W miejscu, w których doszło do wypadku, cztery lata temu również miał miejsce śmiertelne zdarzenie, co potwierdza czarny nagrobek stojący obok drogi.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?