Makabryczny wypadek na Targówku. Pseudotaksówkarz zabił pasażera

2021-07-28 9:39
Makabryczny wypadek na Targówku
Autor: WawaHotNews24 Makabryczny wypadek na Targówku

Makabryczny wypadek na Targówku. Wczesnym rankiem na ul. Rozwadowskiego doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Nie żyje pasażer osobówki. Zginął na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego koszmarnego zdarzenia.

Kolejna tragedia na drodze. Około godz. 4:30 na wiadukcie na ul. Rozwadowskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów - samochodu ciężarowego volvo oraz osobówki świadczącej przewóz osób marki Toyota.

Jak poinformował st. asp. Łukasz Płaskociński, ze straży pożarnej, kierowca toyoty był uwięziony aucie. - Miał zakleszczone nogi. Został uwolniony i zabrany do szpitala - przekazał strażak. Kierowca ciężarówki wyszedł ze zderzenia bez szwanku. Policja, która przybyła na miejsce zdarzenia przebadała obydwu mężczyzn na obecność alkoholu. - Kierowcy byli trzeźwi - przekazała mł. asp. Irmina Sulich z policji na Targówku.

W wyniku wypadku śmierć poniósł 39-letni pasażer toyoty. Z relacji st. asp. Płaskocińskiego wynika, że mężczyzna siedział na tylnym siedzeniu auta. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, mężczyzna nie wykazywał już funkcji życiowych. Podjęli jednak akcję reanimacyjną, a następnie przekazali mężczyznę załodze pogotowia. Niestety, próby ratowania życia 39-latka nie powiodły się. - Lekarz stwierdził zgon mężczyzny - poinformował strażak.

Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie wydarzyło się nad ranem na ul. Rozwadowskiego. Policja pod nadzorem prokuratora bada przyczyny i okoliczności tego wstrząsającego wypadku.

Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, kierujący toyotą pseudotaksówkarz, obywatel Azerbejdżanu, prawdopodobnie zasnął za kierownicą i wjechał pod nadjeżdżający od strony wiaduktu samochód ciężarowy.

W rejonie miejsca wypadku nadal panują ogromne utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej.

"W związku ze zdarzeniem drogowym na ulicy Rozwadowskiego występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 156 i 256. Autobusy zostały skierowane na trasy objazdowe w obu kierunkach z pominięciem zespołu przystankowego Kraśnicka ulicami : Księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska . Linie 156 i 256 nie będą również obsługiwały przystanku Bieżuńska 02. Kierowanie linii 156: Księcia Ziemowita – zawrotka na rondzie Księcia Ziemowita/Rzeczna – Księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Gorzykowska. Linia 256 w obu kierunkach: Trocka – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita" – informuje Warszawski Transport Publiczny.

Makabryczny wypadek na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Jedna osoba nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE