Makabryczny wypadek w Chojnowie. Ciężarówka zderzyła się z dostawczakiem na prostej drodze. Jedna osoba nie żyje

i

Autor: POLICJA Makabryczny wypadek w Chojnowie. Ciężarówka zderzyła się z dostawczakiem na prostej drodze. Jedna osoba nie żyje

ŚMIERĆ NA DRODZE

Makabryczny wypadek w Chojnowie. Ciężarówka zderzyła się z dostawczakiem na prostej drodze. Jedna osoba nie żyje

2022-11-30 7:47

W środę (30 listopada) w okolicach godziny 5 na drodze krajowej 79, na odcinku pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią w miejscowości Chojnów doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód ciężarowy zderzył się z samochodem dostawczym w wyniku czego jedna osoba zginęła na miejscu. Policja wprowadziła objazd lokalnymi drogami.

Chojnów. Śmiertelny wypadek na DK79. Jedna osoba nie żyje

W środę z samego rana na drodze krajowej 79, na odcinku między Piasecznem a Górą Kalwarią, w miejscowości Chojnów (woj. mazowieckie) doszło do śmiertelnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń, na prostej drodze zderzył się samochód osobowy z samochodem dostawczym. W wyniku zderzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Dowiedzieliśmy się, że kolejna osoba trafiła do szpitala. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem Mercedes Sprinter z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym. W wyniku wypadku śmierć poniósł jeden z kierujących, drugi został przewieziony do szpitala – przekazała piaseczyńska policja.

Jak przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Policja, która prowadzi swoje działania na miejscu, wprowadziła objazdy lokalnymi drogami, przez Zalesie Górne. Droga jest kompletnie zablokowana. – W chwili obecnej droga jest zablokowana, apelujemy o kierowanie się na wyznaczone przez policjantów objazdy oraz bezwzględne stosowanie się do ich poleceń – potwierdzają funkcjonariusze.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany