ŚLEDŹ NA ŻYWO

Protest Rolników 27.02.2024 w Warszawie: Gorące sceny na ulicach Warszawy [ZAPIS RELACJI]

2024-02-27 13:07

We wtorek, 27 lutego odbył się wielki strajk rolników. Protestujący zapowiedzieli blokadę ścisłego centrum stolicy, jednak jak się okazało, ich ciągniki pojawiły się również w miastach okalających Warszawę. Co się działo na proteście rolników 27.02.2024 w Warszawie? Sprawdź zapis relacji na żywo z tego wydarzenia.

Protest Rolników 27.02.2024 w Warszawie. Zapis relacji

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych poinformowało o proteście rolników, 27 lutego, który rozpoczął się o godzinie 11. Manifestacja wystartowała spod Pałacu Kultury i Nauki. W ciągu kilku kolejnych godzin rolnicy planowali przejść ul. Emilii Plater, al. Jerozolimskimi, rondem de Gaulle’a, Nowym Światek, aż do placu Trzech Krzyży. Kolejnym puntem była ul. Wiejska, Piękna, aż w końcu al. Ujazdowskie, przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Koniec protestu rolników 27.02.2024 w Warszawie zaplanowano na godzinę 15. Do tego czasu trwały gigantyczne utrudnienia w ruchu. O pierwszych zmianach dotyczących tras objazdowych, które dotknęły 31 linii autobusowych, przekazywał jeszcze w poniedziałek stołeczny ratusz. − W sytuacji, gdy zablokowane zostanie również torowisko w Alejach Jerozolimskich, to tramwaje linii: 7, 9, 22, 24 i 25 po stronie Ochoty dojadą tylko do placu Starynkiewicza − wyliczali urzędnicy.

Zapis relacji na żywo z Protestu Rolników 27.02.2024. Co działo się w Warszawie i okolicach?

To był istny szturm na Warszawę. Co prawda, demonstracja miała mieć charakter pokojowy, pieszy i pomimo tego, że rolnicy nie przyjechali tym razem traktorami, a autokarami – nie obyło się bez poważnych utrudnień. O tym, co działo się w Warszawie i okolicznych miastach, możecie dowiedzieć się z naszej ZAPISU RELACJI NA ŻYWO:

Politycy o protestach rolników

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany