Zaginiony Tobiasz K.

i

Autor: SOS Zaginięcia/Facebook.com

Mazowieckie. Poszukiwany 26-latek nie żyje. Wyszedł do pracy i już nie wrócił

2022-01-06 14:01

Rodzina od poniedziałku (3 stycznia) szukała 26-letniego Tobiasza z Pułtuska. Młody mężczyzna wyjechał rano do pracy, ale ani tam nie dotarł, ani nie skontaktował się z rodziną. Niestety, w środę nadzieja na odnalezienie Tobiasza całego i zdrowego pękła jak bańka mydlana. 26-latek nie żyje. Jego zwłoki znaleziono 14 km od Pułtuska.

"Tobi, braciszku jeżeli jakimś cudem to czytasz to prosimy cię daj nam znak życia, napisz, zadzwoń, zrób cokolwiek co sprawi, że będziemy wiedzieć, że jesteś. Wracaj do nas, czekamy na ciebie wszyscy w domu i bardzo cię kochamy" - apelowała w mediach społecznościowych zrozpaczona siostra 26-letniego Tobiasza K.

Mężczyzna w poniedziałek, 3 stycznia, wyjechał rano do pracy i już nie wrócił. Ślad po nim zaginął, a zatroskana rodzina rozpoczęła poszukiwania młodego mieszkańca Pułtuska. Media społecznościowe w mig obiegła informacja, że zaginiony może poruszać się srebrnym samochodem marki Ford Transit Connect (nr rej. WPU 48436). Policja w Pułtusku podawała, że w chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w ciemną ortalionową kurtkę, koloru granatowego, ciemne spodnie dresowe i ciemne buty trekkingowe. Zaginiony mieszkaniec Pułtuska miał też dwa charakterystyczne tatuaże: goryla i tygrysa na lewym ręku.

W poszukiwania zaangażowała się cała Polska. Użytkownicy Facebooka z najdalszych zakątków kraju udostępniali informacje o zaginięciu Tobiasza. Niestety, w środę, 5 stycznia, jak grom z jasnego nieba spadła informacja o śmierci chłopaka. Portal pultusk24.pl przekazał, że policja w Pułtusku potwierdziła informacje o znalezieniu zwłok 26-latka na terenie gminy Gzy, w okolicy wsi Sisice. Nieopodal śledczy odnaleźli również samochód należący do mężczyzny.

Policja nie udziela szczegółowych informacji na temat śmierci Tobiasza. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić szczegółowe przyczyny i okoliczności zgonu mężczyzny.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Warszawy w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE