Zaginiony Tobiasz K.

i

Autor: SOS Zaginięcia/Facebook.com

Mazowieckie. Tajemnicze zaginięcie 26-latka! Pojechał do pracy i już nie wrócił

2022-01-05 8:49

Zaginął 26-letni Tobiasz K., mieszkaniec Pułtuska. Mężczyzna wyjechał w poniedziałek 3 stycznia rano, ale ani tam nie dotarł, ani nie skontaktował się już z rodziną. Jego telefon pozostaje nieaktywny. W chwili zaginięcia 26-latek ubrany był w ciemną ortalionową kurtkę, koloru granatowego, ciemne spodnie dresowe i ciemne buty trekkingowe.

Tajemnicze zaginięcie 26-latka!

Zaginął mieszkaniec Pułtuska, 26-letni Tobiasz K.. Mężczyzna odjechał spod swojego domu w poniedziałek 3 stycznia rano, po czym - jak informuje Wpu24.pl - miał udać się do pracy. 26-latek nie dotarł jednak do swojej firmy zlokalizowanej w Pułtusku, ani nie skontaktował się już z rodziną. Od tego czasu jego telefon pozostaje nieaktywny. Jak informuje policja w Pułtusku, w chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w ciemną ortalionową kurtkę, koloru granatowego, ciemne spodnie dresowe i ciemne buty trekkingowe. 26-latek być może nadal przemieszcza się swoim samochodem, tj. fordem transit w kolorze srebrnym o numerach rejestracyjnych: WPU48436. Zaginiony mieszkaniec Pułtuska ma też dwa charakterystyczne tatuaże: goryla i tygrysa na lewym ręku.

Czytaj też: Płock. 24-latka zabiła męża. Miała zająć się dzieckiem, ale sąd zmienił decyzję!

- Osoby, które widziały 26-latka lub posiadają informacje dotyczące zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pułtusku pod nr tel. 47 703 42 00 lub 112 - apeluje policja w Pułtusku.

Czytaj też: Komorowo. Zmasakrowane audi, silnik wyleciał z auta! Martwy 33-latek leżał obok

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Polka zamordowana na Malcie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE