Mazowsze: NIE WIEDZIELI, że mają w garażu KRADZIONE auto warte ponad 150 tys. zł! [WIDEO]

2020-06-04 17:02
Skradziona na Mokotowie, znalazła się pod Wyszkowem!
Autor: KSP Skradziona na Mokotowie, znalazła się pod Wyszkowem!

Toyota warta 160 tys. zł. zniknęła na Mokotowie, a znalazła się gdzieś pod Wyszkowem! W garażu domu, którego właściciele nie wiedzieli, że skradziony samochód tam stoi!

Zaczęło się od kradzieży toyoty camry na Mokotowie. Prowadzący śledztwo w tej sprawie policjanci ustalili, że samochód może być ukryty w garażu na posesji w jednej z podwyszkowskich miejscowości. - Pod tym adresem mieszkała kobieta, jej 22-letnia córka oraz 20-letni syn. Kiedy funkcjonariusze ujawnili w garażu poszukiwane auto, byli tym faktem bardzo zaskoczeni. 20-latek powiedział policjantom, że tym samochodem w nocy wjechał jego 44-letni wujek. Policjanci przesłuchali domowników w charakterze świadka oraz zabezpieczyli pojazd, który był w nienaruszonym stanie - powiedział podkom. Robert Koniuszy z mokotowskie KRP.

Poszedł na policję, że mu ukradli auto, ale... takiego obrotu sprawy się nie spodziewał!

Nie wiedzieli, że w garażu mieli kradzione auto!

Okazało się, że poszukiwany 44-latek może być w podwarszawskiej Kobyłce, gdzie rzeczywiście został zatrzymany. Nie miał przy sobie żadnych przedmiotów pochodzących z przestępstwa bądź służących do jego popełnienia. Jednak w jego mieszkaniu policjanci znaleźli zagłuszarkę sygnałów GPS, która została zabezpieczona.

Kradzioną kartą kredytową dokonał sporej wypłaty! Poznajesz go?

Mężczyzna trafił do aresztu i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, ale nie przyznawał się do przestępstwa. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia - dodał podkom. Koniuszy.

Zabezpieczyłeś rower przed kradzieżą? Zaczął się sezon na jednoślady...

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE