Meissnera znów zamknięta w weekend. Robotnicy położą nowy asfalt. Będą utrudnienia

2021-04-23 16:30 Alicja Guz
Meissnera znów zamknięta w weekend. Robotnicy położą nowy asfalt. Będą utrudnienia
Autor: ZDM zdjęcie ilustracyjne

Kolejny weekend upłynie mieszkańcom Pragi-Południe na utrudnieniach. Drogowcy zaplanowali bowiem drugi etap wymiany nawierzchni na ul. Meissnera. Droga zostanie zamknięta, a kierowcy skierowani na objazdy. Zmieni się również trasa autobusów miejskich. Utrudnienia rozpoczną się już w piątek o godz. 19.

Utrudnienia na ul. Meissnera

Miniony weekend upłynął mieszkańcom Pragi-Południe na utrudnieniach spowodowanych pracami na tzw. obwodnicy Gocławia. Wszystko wskazuje na to, że ten weekend będzie wyglądał identycznie. Drogowcy podzielili bowiem prace nad wymianą nawierzchni na dwa etapy. Pierwszy zrealizowany był tydzień temu. Drugi etap przewidziany jest na najbliższe dni. - Nowy asfalt zostanie położony na jezdni południowo-zachodniej (kierunek od ul. Bora-Komorowskiego w stronę ul. Fieldorfa „Nila”) - przekazał Zarząd Dróg miejskich.

Zamknięta ul. Meissnera

Już od godz. 19 w piątek, 23 kwietnia, do poniedziałku, 26 kwietnia, do godz. 5 rano jezdnia południowo-zachodnia ul. Meissnera będzie całkowicie zamknięta dla ruchu. - W związku z tym niemożliwy stanie się przejazd ul. Meissnera od skrzyżowania z ulicami Bora-Komorowskiego i Abrahama w stronę ul. Jugosłowiańskiej. Kierowcy będą musieli poruszać się objazdem – ulicami Bora-Komorowskiego i Fieldorfa „Nila” - przekazał ZDM.

Również wszystkie wloty ulic poprzecznych i zjazdy do przyległych posesji dochodzące do remontowanej jezdni będą zamknięte. Co więcej, oprócz braku przejazdu na wprost z ul. Abrahama, nie będzie też możliwości skrętu z ul. Bora-Komorowskiego w ul. Meissnera.

Zmiana trasy autobusów miejskich

Prace na ul. Meissnera spowodują również zmianę tras autobusów miejskich.

  • linie 117 i 123 będą poruszały się objazdem ulicami Bora-Komorowskiego i Fieldorfa „Nila”
  • linie nocne N22 i N72 (tylko w kierunku pętli Aleksandrów i Stare Miasto w Karczewie) będą kursowały prosto ul. Bora-Komorowskiego
Meissnera znów zamknięta w weekend. Robotnicy położą nowy asfalt. Będą utrudnienia
Autor: ZDM Roboty na ul. Meissnera
Warszawskie ulice toną w korkach!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE