Makabra w Solcu. Kierowca Ubera zakleszczony w aucie

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Makabra w Solcu. Kierowca Ubera zakleszczony w aucie

Miejski autobus gruchnął w Ubera. Kierująca wymusiła pierwszeństwo

2022-04-06 11:16

Przed godziną 10 doszło do zderzenia taksówki z autobusem miejskim linii 118. Zdarzenie miało miejsce zaraz przy skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Solec. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca taksówką nie ustąpiła pierwszeństwa autobusowi, który wjechał w lewy bok jej auta. Kobieta została uwięziona w pojeździe.

O zdarzeniu na Powiślu poinformował nas reporter „Super Expressu”. – Do zdarzenia doszło chwilę przed godziną 10. Kobieta kierująca chevroleta nie ustąpiła pierwszeństwa autobusowi linii 118. Auto osobowe ma zniszczony lewy bok oraz wybite szyby. Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe – przekazał.

Informacje o zdarzeniu potwierdził „SE” również asp. Maciej Jabłoński ze stołecznej straży pożarnej. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 9:50. Na miejsce pojechały trzy nasze zastępy. W zdarzeniu została poszkodowana jedna osoba – przekazał Jabłoński.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Paraliż na Wisłostradzie. Gigantyczny korek aż do Łomianek. Prozaiczny powód

Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Tamki.

AKTUALIZACJA:

Po godzinie 11 reporter "Super Expressu" przekazał, że kierująca taksówką została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego na miejscu i okazało się, że nie kobieta nie wymaga hospitalizacji.

Pierwsza taksówka dla zwierząt w Warszawie
Sonda
Czy korzystasz z aplikacji Uber?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE