Mitsubishi rozbite, łoś zabity. Potworny wypadek w Wawrze, dwoje dzieci w szpitalu [ZDJĘCIA]

2021-07-11 14:57
Mitsubishi rozbite, łoś zabity. Potworny wypadek w Wawrze, dwoje dzieci w szpitalu
Autor: WAWA HOT NEWS 24 Mitsubishi rozbite, łoś zabity. Potworny wypadek w Wawrze, dwoje dzieci w szpitalu

Poważny wypadek na ulicy Bronisława Czecha w Wawrze. W sobotę wieczorem, przed jadące mitsubishi, na drogę wybiegł łoś. Siła uderzenia była tak duża, że samochód przeciął zwierzę na pół. Jedna część wpadła do samochodu, kolejna znalazła się na jezdni. Ranna została dwójka dzieci, które jechały samochodem.

Wypadek miał miejsce w sobotę, 10 lipca w godzinach wieczornych. Kierujący mitsubishi jechał z dwójką dzieci ulicą Bronisława Czecha. Nagle, prosto pod koła samochodu, wybiegł łoś. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Informacje o wypadku potwierdza sierż. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 21:30. Na miejscu okazało się, że łoś wybiegł przed samochód i nie przeżył zderzenia. Ranna została dwójka dzieci w wieku 6 i 15 lat. Kierowcy nic się nie stało, był trzeźwy - poinformowała sierż. Putyra.

Sprawa została skierowana do dalszego postępowania. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Miejskie służby musiały uporać się z zabitym zwierzęciem i ogromną plamą krwi.

Mrożący krew w żyłach film z wypadku na Bemowie. Kierowca nie zobaczył, że zabija kobietę.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE