Mława. Uderzył w skuter i zostawił rannych na drodze. Szuka go policja

i

Autor: Policja Mława. Uderzył w skuter i zostawił rannych na drodze. Szuka go policja

Jak tak można?

Mława. Uderzył w skuter i zostawił rannych na drodze! Szuka go policja

2023-08-31 22:34

Szok, kierowca zmiótł z drogi skuter i zostawił rannych na drodze! Wypadek miał miejsce 19 sierpnia wieczorem. W jego wyniku ranni zostali 64-letni kierujący i 52-letnia pasażerka skutera. Sprawca uciekł nie udzielając pomocy poszkodowanym. Policjanci z Mławy pilnie poszukują świadków zdarzenia. Każda informacja może pomóc w odnalezieniu winnego.

Mława. Uderzył w skuter i zostawił rannych na drodze. Szuka go policja

Informacje o wypadku policjanci zamieścili w czwartek, 31 sierpnia. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 19 sierpnia o godz. 21.40 w Żmijewie-Ponkach, w jadący swoim pasem skuter, uderzył kierowca samochodu osobowego, który zjechał a przeciwległy pas ruchu. Po zderzeniu skuter wywrócił się. Kierowca i pasażerka doznali obrażeń. 52-letnia kobieta została przewieziona do szpitala w Ciechanowie. 64-letniemu kierowcy skutera udzielono pomocy medycznej. Kierowca skutera był trzeźwy – informuje asp. Szt. Anna Pawłowska z policji w Mławie.

Każdy, kto może pomoc policji w odnalezieniu kierowcy proszony jest o kontakt z policją pod numerem tel. 47 703 62 00 (dyżurny KPP w Mławie) lub 47 703 62 39, 47 703 62 03 (Wydział Kryminalny). Informację można przekazać anonimowo.

W lipcu pod Mławą doszło do innego wypadku. 39-latek jadący volkswagenem touranem wjechał w tył m volkswagena t-cross. Jedno auto wypadło z drogi i uderzyło w bariery, drugie dachowało. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy kary za ucieczkę z miejsca wypadku powinny być bardziej surowe?