Warszawa: Młody dzik szturmował Sejm! Interweniowała straż marszałkowska [ZDJĘCIA]

2020-11-16 16:29
Młody dzik szturmował Sejm
Autor: strazmiejska.waw.pl Młody dzik szturmował Sejm

O obecności nietypowego gościa pierwsi poinformowali Ekopatrol straży miejskiej mieszkańcy Powiśla. Młode, ważące około 60 kilogramów zwierzę rączym kłusem przemierzało zielone okolice Czerniakowskiej i Rozbrat. Kolejny meldunek pochodził od straży marszałkowskiej.

Dzik widziany był przy budynku Sejmu. Niebawem rozdzwoniły się telefony od klientów luksusowych sklepów - zwierz odwiedził Mokotowską. Później był widziany na Koszykowej i Nowowiejskiej - poinformowali strażnicy miejscy. Podążająca tropem zgłoszeń załoga Ekopatrolu namierzyła leśnego turystę przy Noakowskiego - na niewielkiej uliczce sąsiadującej z budynkami Politechniki Warszawskiej.

Warszawa: Szpital Południowy dla zakażonych! Wojewoda przyspieszy ukończenie budowy [GALERIA]

Zwierzę zachowywało się bardzo nerwowo. Mogło zrobić krzywdę komuś i sobie. Niektórzy jednak tego nie rozumieli i sięgali po telefony polowali na sejfie z dzikiem. Ktoś nawet usiłował ścigać się z nim na rowerze. Strażnicy zapędzili zwierzę na teren uczelni, gdzie zostało uśpione. Stamtąd trafiło do przyjaznego mu lasu. Mundurowi założyli mu obrożę z nadajnikiem, dzięki której będzie możliwe śledzenie jego przyszłych spacerów. 

Zbierali pieniądze na chorego Przemka! Bezduszni złodzieje ukradli puszkę z datkami!

Młody dzik szturmował Sejm
Autor: strazmiejska.waw.pl Młody dzik szturmował Sejm
Super Raport (Goście: Tomasz Siemoniak - Platforma Obywatelska, dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE