Pili w aucie alkohol. Rozbili się na latarni

i

Autor: WawaHotNews24 Młody kierowca roztrzaskał się na latarni. W aucie była butelka po alkoholu

Młody kierowca roztrzaskał się na latarni. W aucie była butelka po alkoholu [ZDJĘCIA]

2021-07-25 17:57

To kolejny przykład skrajnej głupoty kierowców. Około 20-letni mężczyzna wybrał się ze swoją partnerką na przejażdżkę. W trakcie jazdy postanowili umilić sobie wieczór otwierając butelkę z alkoholem. Nie trudno się domyślić jak to się skończyło... młody kierowca, który rozbił swoją Toyotę na latarni miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Niebieska toyota z ogromną siłą uderzyła w przydrożną latarnię na rondzie Starzyńskiego na Pradze-Północ. W aucie wybuchły poduszki powietrzne a silnik dosłownie owinął się wokół słupa. Zdarzenie miało miejsce około godziny 1.20 w nocy z soboty na niedzielę. Młody, na oko 20-letni kierowca jadąc wraz z pasażerką od strony ulicy Jagiellońskiej, stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Partnerka mężczyzny została ranna. Zabrał ją zespół ratownictwa medycznego.

W rozbitym aucie leżała butelka po wódce. Na miejsce przyjechał patrol policji, który postanowił przebadać uczestników wypadku. Prócz pijanej, rannej pasażerki, okazało się, że kierowca również popijał mocne trunki podczas jazdy. Wynik badania alkomatem wskazał ponad promil alkoholu w wydychanym przez młodego mężczyznę powietrzu. Mundurowi nie mieli skrupułów. Zakuli młodzieńca w kajdanki, umieścili w radiowozie i odwieźli na komendę. Odpowie za spowodowanie wypadku. 

Kierowcy ciężarówek pożegnali swojego kolegę. Przejmujący pogrzeb tragicznie zmarłego Roberta S.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE