Młody mężczyzna wskakuje na dach pociągu metra. To kolejny raz! [WIDEO]

2019-04-02 11:55

Do sieci trafił filmik, na którym młody mężczyzna skacze na pociąg metra i biegnie po jego dachu! Sytuacja miała miejsce na stacji metra Centrum. 

Na nagraniu widać, jak młody mężczyzna stoi za barierkami czekając, aż pociąg metra się zatrzyma. Następnie skacze na jego dach, biegnie przez kilka metrów i zeskakuje. Tym razem nic się nie stało, ale gdyby pociąg ruszył mogłoby dojść do tragedii. 

 

 Kolejny raz! 

O kontrowersyjnych pomysłach młodego Ukraińca pisaliśmy już w grudniu. Wówczas obcokrajowiec skoczył na samochód należący do straży miejskiej,  który był zaparkowany na warszawskiej Starówce, tuż przy siedzibie Referatu ds. Starego Miasta. Wówczas sprawa trafiła na policję. 

Spora kolekcja nagrań 

Młody mężczyzna na swoim koncie w mediach społecznościowych umieszcza także inne kontrowersyjne filmiki. Udaje manekiny na sklepowych witrynach, zakłada klientom sklepu miski na głowę - to akurat mało szkodliwe. Na innych nagraniach rozbija butelki z piwem na środku sklepu, albo zatrzymuje autobus, aby zawiązać buty na jego schodach. 

Dzieci o wiośnie. Zobacz wideo: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE