Mówiła, że czuje się prześladowana i szpiegowana przez przybyszów obcej cywilizacji. Potrzebowała pilnej pomocy

i

Autor: Pixabay Mówiła, że czuje się prześladowana i szpiegowana przez przybyszów obcej cywilizacji. Potrzebowała pilnej pomocy

Mówiła, że czuje się prześladowana i szpiegowana przez przybyszów obcej cywilizacji. Potrzebowała pilnej pomocy

2022-04-24 18:00

Mieszkanka Ursynowa potrzebowała natychmiastowej pomocy specjalisty. Późnym wieczorem 21 kwietnia kobietą siedzącą na betonowym podjeździe niedaleko Centrum Zdrowia Dziecka zajęli się strażnicy miejscy. W rozmowie z funkcjonariuszami 38-latka tłumaczyła m.in. że czuje się prześladowana i szpiegowana przez przybyszów obcej cywilizacji!

Był późny wieczór w czwartek, 21 kwietnia, gdy strażnicy miejscy patrolujący okolicę zauważyli kobietę siedzącą na betonowym podjeździe nieopodal Centrum Zdrowia Dziecka. Wokół niej było dużo bagaży. Przechodząca obok osoba powiedziała im, że kobieta siedzi w tym miejscu od dłuższego czasu i chyba potrzebuje pomocy.

Strażnicy natychmiast podjęli interwencję. Jak się okazało, kobieta była trzeźwa, ale kontakt z nią był utrudniony. Początkowo chaotycznie odpowiadała na pytania funkcjonariuszy, jednak po dłuższej chwili udało im się ustalić, że jest 38-letnią mieszkanką Ursynowa.

W rozmowie z mundurowymi opowiadała wręcz nieprawdopodobne rzeczy, co chwilę zmieniając zdanie. - Mówiła, że czuje się prześladowana i szpiegowana przez przybyszów obcej cywilizacji, to znów, że jeżdżą za nią podejrzane samochody, nie może liczyć na swoją rodzinę i ma myśli samobójcze - przekazała Straż Miejska.

Funkcjonariusze uznali, że 38-latce potrzebna jest pomoc. Wezwali więc pogotowie ratunkowe. - Ratownicy ustalili, że kobieta leczyła się w placówce przy ulicy Sobieskiego i po opuszczeniu placówki odstawiła leki. Kilkanaście minut później karetka przewiozła kobietę do szpitala – poinformowała Straż Miejska.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Driftował na rondzie, na zabawie przyłapali go policjanci. Kwota mandatu zwala z nóg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE