Warszawa: Muzeum Niepodległości OTWARTE dla zwiedzających!

2014-09-27 4:00

Z okazji przypadającej w tym roku 75. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego Muzeum Niepodległości otworzy w sobotę drzwi dla zwiedzających. W jego siedzibie w pałacu Przebendowskich w al. Solidarności 62 będzie można obejrzeć wystawę poświęconą gen. Józefowi Hallerowi, a o godz. 11 wysłuchać wykładów historyków, którzy przypomną postać bohatera.

Z okazji przypadającej w tym roku 75. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego Muzeum Niepodległości otworzy w sobotę drzwi dla zwiedzających. W jego siedzibie w pałacu Przebendowskich w al. Solidarności 62 będzie można obejrzeć wystawę poświęconą gen. Józefowi Hallerowi, a o godz. 11 wysłuchać wykładów historyków, którzy przypomną postać bohatera. O godz. 15 na scenie wystąpi chór Harfa. Polskie Państwo Podziemne było fenomenem na skalę światową. W czasie wojny na ziemiach polskich mimo nasilającego się terroru funkcjonowały wszystkie państwowe instytucje, parlament i sądownictwo.

Zobacz też: Warszawa: ABSURD! Sąd nie ukarał naczelnika PIRATA DROGOWEGO

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE