Nagle wyszedł z wesela. Zaginiony Maciej nie żyje. Rozpacz w rodzinie 40-latka

2021-08-26 11:02
Nagle wyszedł z wesela. Zaginiony Maciej nie żyje. Rozpacz w rodzinie 40-latka
Autor: Archiwum prywatne, archiwum se.pl Nagle wyszedł z wesela. Zaginiony Maciej nie żyje. Rozpacz w rodzinie 40-latka

Tragiczne wieści spod Warszawy. Od soboty służby poszukiwały zaginionego Macieja O. Żona mężczyzny zostawiła go dosłownie na kilka minut samego. Jak wróciła, już go nie było. W środę wieczorem niedaleko miejsca zaginięcia znaleziono ciało. Potwierdziło się najgorsze, 40-latek nie żyje.

To było tajemnicze zaginięcie. W sobotę, 21 sierpnia Maciej O. (40 l.) wraz z żoną bawił się na weselu w podwarszawskich Otrębusach. Wspólnie wyszli przewietrzyć się przed budynek. Według doniesień medialnych kobieta wróciła na chwilę na imprezę, by zrobić kawę. Po kilku minutach wróciła, jednak męża już nie było. Nerwowe poszukiwania nic nie dały. Zrozpaczona kobieta zawiadomiła więc policję. Do mundurowych dołączyła się również grupa poszukiwawcza z fundacji „Zaginieni”. Wszystko wskazywało na to, że 40-latek poszedł w stronę lasu Młochowskiego lub Brwinowa. Mógł też wrócić do swojego domu w Konstancinie-Jeziornie. Nie miał przy sobie pieniędzy ani dokumentów, a jego telefon był wyłączony.

Zobacz także: Ciało mężczyzny leżało na przystanku na Sokratesa. Kim jest ten mężczyzna? Uwaga! Drastyczne zdjęcia

Dziesiątki ludzi przez kilka dni poszukiwało Macieja O. W środę wieczorem natrafiono na zwłoki.

- Do znalezienia ciała doszło między godziną 17 a 18, około kilometr od miejsca zaginięcia – przekazała Magdalena Gąsowska z komendy policji w Piasecznie. Według nieoficjalnych informacji 40-latek popełnił samobójstwo. Znalazł go podczas poszukiwań znajomy. - Rodzina potwierdziła już tożsamość mężczyzny. Nie możemy na razie mówić o przyczynie zgonu, ani o tym w jakim stanie znaleziono ciało – dodała policjantka.

Sprawdź: Bestialskie morderstwo Kornelii pod Konstancinem. Rusza proces oprawców 16-latki

Pogrzeb zamordowanej Kornelii. Tłumy żegnały nastolatkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE