Nagle wyszedł z wesela i poszedł w stronę lasu. Wszyscy szukają Maćka

2021-08-23 12:56
Nagle wyszedł z wesela i poszedł w stronę lasu. Dramat pod Pruszkowem
Autor: Policja zdjęcie ilustracyjne; Nagle wyszedł z wesela i poszedł w stronę lasu. Dramat pod Pruszkowem

Radosne święto zakończyło się koszmarem. Zrozpaczona rodzina szuka Macieja Osińskiego, który w sobotni wieczór samotnie opuścił imprezę w Otrębusach pod Warszawą i ruszył w nieznanym kierunku. Mężczyzna do tej pory nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Zaniepokojona rodzina apeluje do wszystkich o pomoc w poszukiwaniach Macieja.

Wspólne świętowanie zakończył rodzinny dramat. Najbliżsi szukają 40-letniego Macieja Osińskiego, który w sobotę opuścił wesele w Otrębusach i ślad po nim zaginął. - W sobotę 21 sierpnia, ok. 20:00, podczas wesela w Otrębusach Maciek wyruszył pieszo w nieznanym kierunku. Ostatni raz widziałam go na ul. Jeżynowej, tuż pod lasem Młochowskim. Niestety nie ma przy sobie dokumentów ani pieniędzy. Telefon rozładowany już na starcie - opisują na Facebooku najbliżsi Macieja.

Mężczyzna ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i włosy ciemny blond, krótko wygolone z boku, a u góry związane w kucyk. W dniu zaginięcia 40-latek ubrany był w czarny t-shirt, granatowe dżinsy, czerwone skarpetki i szare trampki. Najbliżsi Macieja nie ustają w poszukiwaniach. Wspólnymi siłami przeczesali już las oraz zjeździli okolicę. Mężczyzny szukali w Otrębusach, Podkowie Leśnej i Brwinowie. Bez skutku.

- Mógł iść w kierunku Brwinowa, skąd pochodzi. Mógł wyjść z lasu od strony Żółwina lub Starej Wsi. Mógł też próbować na piechotę lub stopem wracać do Konstancina… - tłumaczą w mediach społecznościowych najbliżsi mężczyzny.

Rodzina zaginionego Macieja chwyta się nawet najbardziej niekonwencjonalnych sposobów odnalezienia mężczyzny. Nie tylko zgłosili sprawę zaginięcia na policji, ale również zaciągnęli rady wróżki. Ta kieruje rodzinę w okolice zbiorników wodnych.

Jak przekazała w rozmowie z „Super Expressem” asp. Marta Słomińska, policja przyjęła zgłoszenie o zaginięciu. Trwają czynności. - Wszystkie osoby, które mają wiedzę, gdzie może przebywać zaginiony, prosimy o kontakt z pruszkowską policją czy też z numerem alarmowym - apeluje policja.

Bezlitośnie kopała psa w parku. Wstrząsające nagranie z centrum Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE