Nowe zdjęcia tunelu POW na Ursynowie

i

Autor: GDDKiA Warszawa/Twitter Nowe zdjęcia tunelu POW na Ursynowie

Najnowsze fakty z budowy ursynowskiego odcinka POW! Mamy zdjęcia!

2021-01-09 15:30

Budowa Południowej Obwodnicy Warszawy cały czas idzie do przodu. Mimo iż trwa tak długo, to odcinek na Ursynowie jest już prawie gotowy. Kiedy będzie dostępny dla kierowców? Sprawdźcie zdjęcia.

Niewiele zostało do końca

Pod koniec grudnia udostępnione dla kierowców zostało ponad 15 kilometrów drogi S2 między węzłami Wilanów - Lubelska oraz most na Wiśle. Na węźle Lubelska dostępne są także połączenia z autostradą A2 oraz z drogami ekspresowymi S2 i S17. Mimo, iż już prace zbliżają się ku końcowi, to tunel na Ursynowie wciąż jest nieprzejezdny.

Jak wyglądają prace?

Praca wre na ursynowskim odcinku. Wykonawca prowadzi roboty na odcinku prawie 5 km w tunelu oraz ponad nim. GDDKiA postanowiło się pochwalić stanem prac. - #POW Dzieje się w tunelu w ciągu #S2 na #Ursynów. W nawie południowej układana jest podbudowa z kruszywa a w północnej z betonu cementowego #FunduszeUE #mazowieckie. - pisze GDDKiA na Twitterze.

Kiedy budowa się zakończy?

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to kierowcy pojadą ursynowskim tunelem w drugim kwartale 2021 roku. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE