Najtańsza benzyna od lat! Tutaj kupisz tanie paliwo!

2020-03-23 21:29
Stacja benzynowa, dystrybutor, paliwo, benzyna
Autor: Pexels

Choć koronawirus paraliżuje życie wszystkich, to kierowcy w najbliższych dniach nie powinni narzekać. Na stacjach benzynowych czeka na nich nie lada niespodzianka!

Ze względu na panującą na świecie epidemię koronawirusa ceny paliw spadają w szybkim tempie. Już kilka tygodni temu kierowcy mogli zauważyć różnicę, ale rekordowa obniżka przyszła właśnie teraz. Ceny benzyny przypominają te sprzed kilkunastu lat! Na niektórych warszawskich stacjach za litr benzyny 95 zapłacimy poniżej 4 złotych! To doskonała wiadomość dla wszystkich zmotoryzowanych!

KORONAWIRUS: 28 nowych zachorowań!

Najtaniej nasze auto zatankujemy korzystając ze stacji przy popularnych marketach. Obecnie najniższe ceny oferują stacje Auchan przy ul. Górczewskiej oraz Modlińskiej.  Za mniej niż 4 zł litr benzyny kupimy też na Białołęce. Warto odwiedzić stację przy ul. Światowida. 

Ukradł alkohol za ponad 20 tys. zł! Chciał się dokładnie zdezynfekować?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE